"Anthem" poniżej oczekiwań, battle royale "Battlefield V" zachwyca

"Anthem" poniżej oczekiwań, battle royale "Battlefield V" zachwyca

"Anthem" poniżej oczekiwań, battle royale "Battlefield V" zachwyca
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe | EA
Grzegorz Burtan
08.05.2019 13:04, aktualizacja: 13.05.2019 22:03

Nie jest łatwo być pracownikiem Bioware. Na spotkaniu z inwestorami przedstawiciele Electronic Arts stwierdzili, że "Anthem", sieciowa strzelanka studia, nie spełnia oczekiwań wydawcy. Koncern oczekuje więcej, choć produkcja radzi sobie całkiem nieźle.

"Anthem" pojawił się w lutym 2019 roku. Już przed swoją premierą wzbudzał sporo wątpliwości. Głównie przez dewelopera. Bioware nigdy nie miał doświadczenia z grami online, w końcu najbardziej znany jest ze swoich RPG-owych produkcji przeznaczonych dla jednego gracza. Recenzje po premierze były mieszane, głównie z powodu błędów i niedopracowanych elementów (np. questów).

Mimo wszystko trudno nie zauważyć, że jednak gracze polubili "Anthem". Według wyliczeń, gracze spędzili w produkcji ponad 150 milionów godzin. Deweloperzy nie zamierzają również porzucić produkcji, przygotowują ciągle nowe poprawki, dodatki oraz nową zawartość, która wzbogaci rozgrywkę.

Co ciekawe, na spotkaniu odniesiono się również do "Battlefield V". A konkretnie do wprowadzonego do gry trybu battle royale o nazwie "Burza Ognia". Premiera była największym eventem na żywo w historii serii.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)