Angry Birds Magic i bliskie spotkania trzeciego stopnia z NFC

Angry Birds Magic i bliskie spotkania trzeciego stopnia z NFC

Angry Birds Magic i bliskie spotkania trzeciego stopnia z NFC
20.04.2011 09:20, aktualizacja: 20.04.2011 10:53

Angry Birds wraz z kolejną odsłoną swoich przygód o nazwie Magic wejdą na kolejny poziom rozrywki - poinformował Rovio Mobile, producent i wydawca gry. Aby w pełni wykorzystać możliwości gry konieczne będzie posiadanie telefonu obsługującego NFC. I kilkoro przyjaciół z podobnymi telefonami

Angry Birds wraz z kolejną odsłoną swoich przygód o nazwie Magic wejdą na kolejny poziom rozrywki - poinformował Rovio Mobile, producent i wydawca gry. Aby w pełni wykorzystać możliwości gry, konieczne będzie posiadanie telefonu obsługującego NFC. I kilkoro przyjaciół z podobnymi telefonami.

Angry Birds Magic - bo taki będzie tytuł kolejnej odsłony Wściekłych Ptaków - aktywnie ma wykorzystywać technologię NFC (Near Field Communication). Otóż pierwsze pięć poziomów gry dostępnych będzie dla każdego, kolejne - tylko dla wybranych.

Aby móc zagrać w następnych pięć poziomów, niezbędnym będzie zbliżenie telefonu z NFC do drugiego takiego telefonu. W przypadku jego braku, kolejne poziomy będzie można odblokować poprzez zbliżenie telefonu do określonych przedmiotów lub obiektów. I w tym właśnie ma tkwić kolejny poziom rozrywki.

Wiele wskazuje na to, że kolejne takie miejsca lub przedmioty będą sukcesywnie podawane przez twórców do publicznej wiadomości. Nietrudno zgadnąć, że podanie każdego z nich wiązać się będzie najprawdopodobniej z zakrojoną na szeroką skalę akcją informacyjną lub marketingową.

Premiera Angry Birds Magic odbędzie się w Ovi Store, a pierwszym telefonem, który da możliwość takiej zabawy będzie Nokia C7. Pojawi się ona wraz z aktualizacją systemu Symbian do nowego wydania Anna, w którym Wściekłe Ptaki zainstalowane będą domyślnie.

Dodatkowo wszystkie telefony Nokii z NFC, które pojawią się na rynku w 2011 roku posiadać będą preinstalowaną wersję Angry Birds Magic.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)