Analog - aplikacja do upiększania zdjęć na MacOS

Analog - aplikacja do upiększania zdjęć na MacOS

Analog - aplikacja do upiększania zdjęć na MacOS
Źródło zdjęć: © iMagazine
09.12.2011 14:21, aktualizacja: 09.12.2011 14:46

Powoli zaczyna do mnie docierać, dlaczego Instagram zdobywa serca użytkowników iPhone'a. Nie potrzeba naprawdę wielkich nakładów pracy, żeby zrobić efektowne zdjęcie okraszone nieprzeciętnym klimatem. To była pierwsza myśl, jaka pojawiła się w mojej głowie po tym, jak zobaczyłem najnowszy produkt firmy Realmac Software.

Obraz
© (fot. iMagazine)

Program oferuje czternaście filtrów, które będziemy mogli zastosować do upiększenia naszych fotografii. Tę samą ilość wzorów znajdziemy, gdybyśmy obok zmiany barw chcieli skorzystać z ramek, dających jeszcze ciekawsze efekty końcowe. Praca z aplikacją jest banalnie prosta. Można by nawet stwierdzić, że zbyt prosta. Nie mamy tutaj większych możliwości wpływania na to, co oferują filtry nakładane na zdjęcia. Cała obsługa polega na przeciągnięciu w okno aplikacji pliku graficznego i wskazaniu efektu, jaki ma być użyty do „podrasowania”. zdjęcia. Analog pozwala także na obracanie i przycinanie obrazków, gdybyśmy przypadkiem chcieli wyrugować niepotrzebne części ujęć. Nie obyło się również bez integracji z witrynami społecznościowymi. Dziwi trochę fakt, że pominięto tutaj Twittera. Jak na program działający pod kontrolą Mac OS X Lion, został on wyposażony w opcję Pełny ekran oraz Restore.

Analog to proste narzędzie, dzięki któremu nasze zdjęcia będą mogły złapać nowy rozpęd w wyścigu po zachwyty użytkowników szczególnie sieci społecznościowych. Dzięki prostej obsłudze i błyskawicznej wysyłce zdjęć na Facebooka, Picassa oraz Flickr aplikacja powinna przypaść do gustu wszystkim, którzy lubią pokazać się z dobrej strony w tych zakamarkach sieci.

Ocena: 8/10

Plusy:

  • wygodna obsługa
  • integracja z Facebookiem, Picassa oraz Flickr
  • wsparcie dla nowych funkcji Mac OS X Lion

Minusy:

- ilość filtrów
- brak większej ingerencji w efekty wizualne

Cena: 5,99 Euro (promocja)
Producent: Realmac Software
Witryna:http://www.realmacsoftware.com/analog/

Źródło artykułu:imagazine.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)