Amphiro A1 - sposób na oszczędności pod prysznicem

Amphiro A1 - sposób na oszczędności pod prysznicem

Amphiro A1 - sposób na oszczędności pod prysznicem
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
06.12.2013 12:36

eśli cały czas dziwisz się, dlaczego płacisz tak duże rachunki za wodę – możliwe, że poznasz odpowiedź dzięki temu urządzeniu. Amphiro pomaga kontrolować zużycie wody pod prysznicem oraz energii, która została wykorzystana do jej podgrzania.

Jeśli cały czas dziwisz się, dlaczego płacisz tak duże rachunki za wodę - możliwe, że poznasz odpowiedź dzięki temu urządzeniu. Amphiro pomaga kontrolować zużycie wody pod prysznicem oraz energii, która została wykorzystana do jej podgrzania.

Podczas kąpieli na wyświetlaczu możemy odczytać temperaturę, oraz bieżące zużycie płynącej wody, co zdecydowanie zwiększa świadomość użytkownika i motywuje do oszczędzania. Po wyjściu spod prysznica, będziemy mogli odczytać klasę, którą Amphiro wyliczy dla naszej kąpieli na podstawie zebranych informacji o efektywności energetycznej.

Urządzenie instaluje się pomiędzy wężem, a słuchawką prysznicową. Co ciekawe, ten gadżet nie wymaga zasilania. Cała energia do jego pracy pobierana jest z przepływającej wody, która zasila mały generator. Wyłączenie następuje automatycznie po 3 minutach od zakręcenia wody.

Amphiro A1 był testowany w 700 szwajcarskich gospodarstwach domowych i według dostępnych informacji, zanotowano w nich znaczny spadek zużycia wody.
Cena: 79 dolarów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)