Amica prezentuje designerskie okapy Zen

Amica prezentuje designerskie okapy Zen
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

13.12.2012 11:55

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Piekarniki Zen doczekały się swojego naturalnego dopełnienia. Mowa o okapach Zen, które w ten sposób razem z piekarnikami stanowią komplet - czarny albo biały.

Podobnie jak linia piekarników, również okapy Zen mają dwie wersje kolorystyczne. Czarny dostępny jest już, biały będzie za chwilę - w styczniu. Design Zen Black oraz Zen White ma w sobie również to, co sprawiło, że piekarniki Zen zostały wyróżnione nagrodą red dot best of the best 2012. prostotę połączoną z funkcjonalnością. Styl Zen podkreśla szklane wykończenie okapu w połączeniu z czarną lub białą matową farbą.

Okapy Zen wyposażone są w trzy aluminiowe filtry tłuszczu, 5-stopniowy wentylator, diodowe oświetlenie, elektroniczny wyświetlacz i sterowanie soft touch. Jeśli chodzi o funkcjonalność, warto zwrócić uwagę na możliwość pracy w dwóch trybach - pochłaniacza i wentylatora - a także na funkcję wyłączenia czasowego oraz wskaźnik nasycenia filtrów. To ostatnie rozwiązanie ułatwia użytkowanie urządzenia, sygnalizując potrzebę wymiany filtra.

Parametry techniczne:
- Wysokość: 62-100 cm
- Szerokość: 90 cm
- Głębokość: 50 cm
- Moc całkowita: 210 W
- Maksymalny poziom hałasu w trybie wyciąg: 58 dB
- Minimalny poziom hałasu w trybie wyciąg: 35 dB
- Średnica wylotu powietrza: 1. cm

Cena - 2000 złotych.

Źródło: materiały prasowe, PS, WP.PL

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)