Amica NavigatorX - zrobi pranie w zaledwie 12 minut

Amica NavigatorX - zrobi pranie w zaledwie 12 minut
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

09.11.2012 11:51

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nowe pralki automatyczne Amiki z linii NavigatorX wyposażone zostały w system dodatkowego obiegu wody w pralce, który ma zwiększać skuteczność i obniżać koszty prania.

Nie zmienił się główny cel każdego prania. Brudne rzeczy powinny stać się czyste. Zmienia się za to co jakiś czas sposób, w jaki można to osiągnąć. Czyste pranie to bowiem nie tylko zasługa coraz doskonalszych detergentów, ale również urządzeń oraz rozwiązań w nich zastosowanych.

NavigatorX to nowa linia pralek Amica wyposażona w system, który ma zwiększać skuteczność i oszczędność prania. To Aqua Jet –. system dodatkowego obiegu wody w pralce. W praktyce wygląda to tak, że woda wraz z detergentem jest pobierana z dołu bębna, transportowana do góry, a następnie z powrotem wtryskiwana do bębna przez dwie dysze. Dzięki lepszemu wymieszaniu wody z detergentem system Aqua Jet podnosi skuteczność prania i pozwala na znaczące obniżenie zużycia energii. Pralki wyposażone w system Aqua Jet osiągają najwyższą klasę energetyczną A+++.

Urządzenia wyposażone zostały w duże wyświetlacze LCD, pozwalające na szybkie ustawienie parametrów i monitorowanie czasu pracy pozostałego do końca prania. Z kolei łatwiejszy dostęp do bębna zapewnia szerokie na 3. cm okno, umieszczone wyżej niż w standardowych pralkach i otwierane pod kątem 180 stopni. Urządzenie umożliwia pranie przy pomocy 15 programów, wśród których znajduje się "Super Krótki", który trwa tylko 12 minut.

Dane techniczne:
- Pojemność: 7 kg
- Prędkość wirowania: 1200 obr/min
- Wysokość: 845 mm
- Szerokość: 597 mm
- Głębokość: 527 mm
- Klasa energetyczna: A+++
- Masa netto: 68.5 kg
- Poziom hałasu podczas prania: 58 dB
- Poziom hałasu podczas wirowania: 78 dB
- Roczne zużycie wody: 9240 l
- Roczne zużycie energii: 16. kWh

Ceny:
Amica AWX712DJB (czarna) - 2769,00 złotych
Amica AWX712DJ (biała) - 2549,00 złotych

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)