Amica ACMT38BI - połączenie mikrofalówki i piekarnika

Amica ACMT38BI - połączenie mikrofalówki i piekarnika

Amica ACMT38BI - połączenie mikrofalówki i piekarnika
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
24.04.2013 11:03

ACMT38BI to urządzenie kuchenne, które łączy w sobie funkcje kuchenki mikrofalowej Integra i piekarnika. To rozwiązanie powinno zwrócić na siebie uwagę różnych kategorii użytkowników.

Kompaktowa kuchenka mikrofalowa do zabudowy Integra w kolorze inox z funkcją piekarnika może zainteresować szczególnie te osoby, które dysponują niewielką powierzchnią mieszkalną - zwłaszcza kuchenną. Pojemność 3. litrów przekracza standardowe wymiary kuchenek mikrofalowych. Całkowita moc urządzenia to 3400 W, moc mikrofali - 1000 W, a grilla - 1500 W. Jest wyposażona w talerz obrotowy 32 cm i ruszt, dzięki którym można rozmrozić, podgrzać lub ugotować wybraną potrawę.

Sterowanie elektroniczne pozwala zaprogramować czas pracy urządzenia. Kuchenka posiada również rozmrażanie czasowe i podgrzewanie wieloetapowe. Ta druga funkcja umożliwia uruchomienie trzech programów przy wykorzystaniu trzech różnych poziomów mocy w trzech przedziałach czasowych. W sumie kuchenka mikrofalowa ACMT38BI posiada 5 poziomów mocy. Można je ustawić w zależności do tego, jaką potrawę chcemy przygotować oraz ile mamy na to czasu. Oprócz poziomu maksymalnego, średniego, minimalnego można skorzystać z poziomu utrzymania w stanie podgrzania.

Kuchenka posiada chłodzenie obudowy i blokadę włączenia przez dzieci. Ta ostatnia funkcja zabezpiecza przed przypadkowym uruchomieniem. Jej załączenie jest sygnalizowane przez specjalną kontrolkę i blokuje wszystkie elementy sterowania.

Cena - około 2400 zł

Źródło: informacje prasowe, PS, WP.PL

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)