American Airlines: Pasażerowie przecierali oczy ze zdumienia. Na pokładzie leciał nietypowy gość

American Airlines: Pasażerowie przecierali oczy ze zdumienia. Na pokładzie leciał nietypowy gość03.09.2019 12:54
American Airlines: Pasażerowie przecierali oczy ze zdumienia. Na pokładzie leciał nietypowy gość
Źródło zdjęć: © Youtube.com | Mister Entertainer

Standardowy lot linii American Airlines z Chicago do Ohama zmienił się w niezwykłe wydarzenie, kiedy jeden z pasażerów wprowadził na pokład konia. Zwierzak imieniem Flirty nie znalazł się tam przypadkowo.

Flirty jest wyjątkowym zwierzęciem. Ten miniaturowy koń to pomocnik, który wspiera emocjonalnie swoją właścicielkę Abreę Hensley. W młodości kobieta doświadczyła napastowania seksualnego, była również świadkiem strzelaniny, co wywołało u niej poważny wstrząs. Flirty pomaga jej radzić sobie z przeżytą traumą.

W Stanach Zjednoczonych zwierzęta serwisowe to nie tylko psy. Obowiązujące prawo zezwala również na wykorzystywanie miniaturowych koni. Niektóre stany, jak np. Montana uwzględniają również możliwości korzystania z kotów, ptaków, a nawet wilków, które wspierają osoby niepełnosprawne i po przeżytych traumach.

Zwierzęta na pokładzie samolotu

Linie lotnicze indywidualnie ustalają, jakie zwierzęta mogą podróżować na podkładzie ich samolotów. American Airlines pozwala na podróż z psami, kotami i małymi końmi, które pełnią funkcje serwisowe.

Historia Flirty zyskała popularność za sprawą zdjęć i filmików opublikowanych w mediach społecznościowych. Pasażerowie z zaciekawieniem przyglądali się miniaturowemu koniowi, jednak nikt nie skarżył się na jego obecność. Flirty zachowywała się bowiem wzorowo.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)