AMD wydaje poprawione sterowniki Radeonów dla Core i7

AMD wydaje poprawione sterowniki Radeonów dla Core i7

AMD wydaje poprawione sterowniki Radeonów dla Core i7
20.11.2008 11:34

Nowa poprawka dla sterownika kart grafiki ATI Radeon jest już trzecim patchem dla Catalyst 8.11, który udostępniła w ostatnich tygodniach firma Advanced Micro Devices. Najnowsza aktualizacja skierowana jest dla użytkowników nowych procesorów Intela.

Nowy hotfix AMD wspiera akceleratory ATI Radeon, począwszy od modeli 95X0 na układach z rodziny HD 48X0 skończywszy. Nowa poprawka wprowadza szereg usprawnień w modułach Direct3D oraz OpenGL uruchamianych na platformach opartych na chipsecie Intel X58 i procesorach Core i7.

Trzecia aktualizacja drivera Catalyst 8.11 to także udoskonalenia z zakresu wydajności w najnowszych tytułach gier. Usprawnieniu uległa wydajność Far Cry 2 (wersja DirectX 9) uruchamianej w trybie CrossFireX (Windows XP) oraz zarówno w trybach pojedynczym, jak i wykorzystującym kilka akceleratorów w wersji na DirectX 10, w Windows Vista. Lepszej wydajności mogą oczekiwać także gracze w nowym dodatku dla STALKERA - Clear Sky, zarówno w wersji DirectX 10, jak i 10.1. Różnica powinna być zauważalna głównie podczas rozgrywki w wysokich rozdzielczościach.

Hotfix udostępniono dla systemów Windows XP i Vista, zarówno w wersji 32-bitowej, jak i x64. Poprawkę pobrać można z witryny AMD - http://support.ati.com/ics/support/default.asp?deptid=894&task=knowledge&questionid=38664.

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)