Amazon Prime - jak dołączyć i jakie korzyści? Promocje Amazon Prime Day tylko dla abonentów

Amazon Prime - jak dołączyć i jakie korzyści? Promocje  Amazon Prime Day tylko dla abonentów
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

15.07.2019 13:09

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dzisiaj wystartowała dwudniowa akcja promocyjna Amazon Prime Day, ale z rabatowych cen będą mogli skorzystać tylko subskrybenci Amazon Prime. Jak dołączyć i jakie dodatkowe korzyści możemy zyskać?

Amazon Prime to subskrypcja amerykańskiego giganta, która oferuje wiele opcji. 15 i 16 lipca możemy w ramach dni Amazon Prime Day korzystać z bardzo wysokich zniżek na zakupy na platformie Amazon. Jednak również w pozostałe dni roku możemy sporo zyskać.

Amazon Prime w Polsce – jakie korzyści?

Korzyści, jakie uzyskamy dzięki Amazon Prime są różne w zależności od regionu zamieszkania, tak więc w Polsce wiele usług jest dla nas niedostępnych. Niemniej, abonament wciąż przynosi wiele korzyści:

  • Prime Video – strumieniowanie filmów i seriali w 4K i z HDR. Prime Video to konkurencja dla takich serwisów jak Netflix czy HBO Go, który również może pochwalić się wieloma produkcjami na wyłączność oraz oryginalnymi filmami i seriali. To zdecydowanie największa korzyść, jaką zyskujemy dzięki Amazon Prime, ale jednocześnie warto wiedzieć, że Prime Video możemy wykupić, jako osobną usługę.
  • Twitch Prime – darmowa subskrypcja u wybranego streamera oraz darmowe gry i dodatki. Dzięki Twitch Prime możemy obdarzyć jednego wybranego streamera subskrypcją, co umożliwia nam oglądanie jego streamów bez reklam oraz w często w lepszej jakości; czasami dostępne są również dla nas dodatkowe bonusy. Dodatkowo subskrybenci Twitch Prime otrymują regularnie darmowe gry oraz dodatki do popularnych tytułów, jak Fortnite, Overwatch czy APEX Legends. Usługa dostępna też dla abonentów Prime Video.
  • Specjalne promocje dla abonentów Amazon Prime – na stronie sklepu można co jakiś czas zobaczyć promocje, które skierowane są jedynie dla abonentów. Jedną z takich ofert jest coroczna akcja promocyjna Amazon Prime Day.
  • Prime Photos – nieograniczona przestrzeń na zdjęcia w chmurze Amazona (choć bez możliwości przechowywania zdjęć w oryginalnym rozmiarze).

Amazon Prime – czego nie zobaczymy w Polsce

Na razie w Polsce wciąż jest niedostępnych wiele opcji oferowanych w ramach Amazon Prime w pozostałych regionach:

  • Prime Music – usługa streamingu muzyki na wzór Spotify
  • Prime Reading – dostęp do biblioteki Amazona na Kindle
  • Darmowe opcje dostawy w 24 h i opcje dostawy premium.

Amazon Prime – jak dołączyć?

Aby skorzystać z możliwości Amazon Prime, możemy dołączyć do usługi na dwa sposoby:

  • nowi użytkownicy mogą skorzystać z bezpłatnego, 30-dniowego okresu testowego, do którego można zapisać się tutaj;
  • dotychczasowi klienci Amazon, którzy wcześniej wykorzystali darmowy okres, mogą dołączyć do subskrypcji na 7 dni za 0,99 euro.

Amazon Prime – ceny

Za Amazon Prime zapłacimy 7,99 euro miesięcznie lub 69 zł na rok. Z kolei subskrypcja Prime Video to miesięczny koszt 2,99 euro. Jak wspomnieliśmy powyżej, jeżeli chcecie najpierw wypróbować usługę, możecie dołączyć do 30-dniowego okresu próbnego. Trial dostępny jest dla nowych użytkowników.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)