Trwa ładowanie...
holderName

Amazon otwiera siódmy obiekt logistyczny w Polsce. Zatrudni 1000 osób. Wielkie otwarcie 2 września

Amazon w Okmianach będzie najnowocześniejszym specjalistycznym centrum logistycznym w Europie. Wielka inwestycja wkroczyła w końcową fazę, trwa rekrutacja na poszczególne stanowiska. Docelowo firma zatrudni 1000 osób. Zobacz jak wygląda nowy obiekt Amazona w Polsce.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nowy Amazon w Polsce wkrótce otwarty
Nowy Amazon w Polsce wkrótce otwarty (Youtube.com)
holderName

Amazon działa w Polsce od 2014 roku i od tamtego czasu konsekwetnie rozwija swoją sieć. Firma w ciągu pięciu lat stworzyła 14 tysięcy stałych miejsc pracy. Do kolejnych inwestycji na terenie kraju przyczynił się wzrost zapotrzebowania na usługi Amazon wśród klientów z Polski i Europy.

Nowy obiekt logistyczny firmy zostanie otwarty 2 września w Okmianach koło Bolesławca. Trzeci obiekt firmy na Dolnym Śląsku będzie najnowocześniejszym specjalistycznym centrum logistycznym w Europie.

Zobacz jak od wewnątrz wygląda Amazon w Okmianach.

Trwa rekrutacja do nowego oddziału Amazon

Trzecia inwestycja Amazon na Dolnym Śląsku przyniesie ponad 1000 stałych miejsc pracy w regionie i pomoże zaspokoić rosnący popyt polskich i europejskich klientów na usługi firmy. Centrum zostanie wyposażone w najnowsze technologie, ponadto będzie odbierać produkty od sprzedawców i dostawców Amazon, a następnie dystrybuować je do centrów e-commerce firmy.

Zobacz także: Empik Premium. Empik jak Netflix czy Amazon - z abonamentem

holderName

Od dwóch miesięcy trwa rekrutacja pracowników. Firma poszukuje ludzi zarówno na stanowisko podstawowe, jak i kierownicze. Praca w obiekcie w Okmianach odbywać się będzie w systemie dwuzmianowym. Zatrudnione osoby będą pracować 10 godzin dziennie przez cztery dni w tygodniu, a kolejne trzy dni będą dniami wolnymi od pracy. System ten nie jest popularny w naszym kraju, natomiast świetnie sprawdza się w innych centrach Amazon.

Oferty pracy w Amazon Okmiany możne obejrzeć na tej stronie.

Poniżej prezentujemy zdjęcia nowego okiektu firmy Amazon.

  Youtube.com
(Youtube.com)
  Youtube.com
(Youtube.com)
  Youtube.com
(Youtube.com)
holderName

Podziel się opinią

Share
holderName
holderName
Więcej tematów