ALLPlayer 5.0 - nowa wersja popularnego odtwarzacza filmów

ALLPlayer 5.0 - nowa wersja popularnego odtwarzacza filmów
Źródło zdjęć: © zdjęcie producenta

22.12.2011 11:58, aktual.: 22.12.2011 12:11

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Udostępniona została nowa wersja popularnego, polskiego odtwarzacza filmów z napisami. ALLPlayer 5.0 został przebudowany od podstaw.

Ustawieniach wideo zawierają opcje pozwalające zmienić parametry obrazu, jego proporcje, możliwość obrotu o 9. i 180 stopni, odwrócenie i siatkę, przesunięcie na ekranie oraz powiększanie i pomniejszanie. Możliwe jest także ustawienie jasności, kontrastu, i nasycenia, włączenie obsługi wielu monitorów oraz dodanie efektów wideo. Z kolei sekcja audio zawiera equalizer z regulacją ręczną i domyślnymi propozycjami, wizualizacje do plików muzycznych oraz ustawienia wyjścia audio i ścieżki dźwiękowej. Wyświetlane napisy dostosujemy do własnych potrzeb wybierając kolor, tło, wielkość i położenie. ALLPlayer oferuje także funkcje dodatkowe, takie jak radio i filmy online.

Używając menu wywołanego prawym klawiszem myszy możemy pobrać napisy do filmów w języku polskim z bazy Napiprojektu oraz w dowolnym języku z bazy Opensubtitles, a po wejściu w "Parametry Programu" zeskanować system wideo i skorzystać z propozycji jego naprawy, w przypadku gdy zajdzie taka konieczność. W zakładce "Parametry Programu" mamy również dostęp do kilkunastu funkcji przeznaczonych dla zaawansowanych użytkowników (dodatkowe programy, ustawienia, edytor napisów i filmu, tworzenie wideo menu, ustawienia opcji odtwarzania, definicja skrótów klawiaturowych, kreator samostartującego filmu, naprawę plików AVI i wiele innych przydatnych ustawień, które nie są tak często używane jak te, znajdujące się w podręcznym menu OSD.

Odtwarzacz plików multimedialnych ALLPlayer 5.0 można pobrać z naszego działu z plikami, klikając na przycisk powyżej..

SW

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (65)