Alkomat AlcoSafe 8000 FC - bądź pewien, że możesz prowadzić

Alkomat AlcoSafe 8000 FC - bądź pewien, że możesz prowadzić14.11.2013 11:17
Alkomat AlcoSafe 8000 FC - bądź pewien, że możesz prowadzić
Źródło zdjęć: © http://www.boxcars.pl

Alkomat AlcoSafe® 8000 FC jest urządzeniem pomiarowym zapewniającym precyzyjną i szybką analizę zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu.

Alkomat AlcoSafe 8000 FC jest profesjonalnym urządzeniem pomiarowym zapewniającym precyzyjną i szybką analizę zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu.

Jako komórkę pomiarową w tym urządzeniu zastosowano elektrochemiczny sensor, który reaguje jedynie na molekuły alkoholu. Dzięki temu nie ma możliwości zafałszowania wyniku pomiaru przez inne czynniki lub substancje. Wyniki pomiarów wyświetlane są w zakresie od 0.0. do 5.00‰ z rozdzielczością wskazań do dwóch miejsc po przecinku.

Alkomat AlcoSafe® 8000 FC posiada system zabezpieczający przed uszkodzeniem w wyniku niewłaściwie przeprowadzonej próby, układ kontroli prawidłowego działania analizatora przed i po każdym pomiarze, oraz pamięć pomiarów – rozwiązania stosowane w dowodowych analizatorach wydechu. Pomiar może być przeprowadzony w trybie automatycznym lub manualnym. Manualny tryb testów pozwala badać osoby mające problemy z wdmuchiwaniem odpowiedniej dawki powietrza np. osoby starsze lub nieprzytomne. W pamięci testera można zapisać maksymalnie 100 wyników pomiarów. Zaletą urządzenia jest możliwość zdefiniowania przez użytkownika ustawień analizatora m.in. jednostek pomiarowych, siły i czasu wydechu. Analizator posiada wbudowany termometr oraz licznik całkowitej ilości wykonanych pomiarów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)