Trwa ładowanie...
d13tluh

Aliexpress ostrzega. Możliwe opóźnienia w przesyłkach z powodu koronawirusa

AliExpress postanowiło ostrzec kupujących o możliwych opóźnieniach w przesyłkach z powodu epidemii koronawirusa COVID-19. Chiński gigant zaznacza, że wirus nie rozprzestrzenia się za pośrednictwem poczty, a wydłuża procesy logistyczne.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Aliexpress ostrzega kupujących. Możliwe opóźnienie przesyłek
Aliexpress ostrzega kupujących. Możliwe opóźnienie przesyłek (Shutterstock.com)
d13tluh

AliExpress na łamach amerykańskiego dziennika "The New York Times" ostrzega kupujących, że w związku z panującą epidemią koronawirusa może nastąpić opóźnienie w dostarczaniu przesyłek.

Chiński gigant e-commerce przypomina, że według Światowej Organizacji Zdrowia wirus nie rozprzestrzenia się za pośrednictwem poczty. Firma tłumaczy, że w przypadku niektórych wysyłek, a także procesów logistycznych przetwarzanie zamówień trwa dłużej niż ma to miejsce zazwyczaj.

d13tluh

- Niektóre dostawy mogą ulec opóźnieniom. Dokładamy wszelkich starań aby wszelkie niedogodności dla naszych klientów ograniczyć do minimum - czytamy w oświadczeniu.

Aliexpress to jedna z najczęściej pobieranych aplikacji na świecie. Chiński serwis sprzedażowy należący do Alibaba Group został uruchomiony w 2010 roku. Platforma poświęcona jest wyłącznie sprzedaży detalicznej. Firma w 2019 roku miała 79 milionów aktywnych konsumentów. Wśród krajów, w których aplikacja cieszy się szczególną popularnością znajdują się między innymi Francja, Rosja oraz Stany Zjednoczone.

Zobacz także: Chiny stworzyły konkurencję dla Allegro. Polacy coraz chętniej korzystają z AliExpress

d13tluh

Podziel się opinią

Share
d13tluh
d13tluh
Więcej tematów