Album Gorillaz stworzony na iPadzie dostępny bezpłatnie

Album Gorillaz stworzony na iPadzie dostępny bezpłatnie

Album Gorillaz stworzony na iPadzie dostępny bezpłatnie
28.12.2010 20:41, aktualizacja: 29.12.2010 08:36

Pierwszy album muzyczny nagrany z wykorzystaniem jedynie iPada został udostępniony bezpłatnie do odsłuchu. Pojawiła się też lista narzędzi, które zostały wykorzystane do jego stworzenia

W listopadzie w sieci pojawiła się informacja, że kolejny album muzyczny pt. Fall złożony w ramach projektu o nazwie Gorillaz został stworzony tylko przy wykorzystaniu iPada.

Teraz światło dzienne ujrzała kolejna ciekawa informacja dotycząca tej inicjatywy. Stworzony na iPadzie album dostępny jest bezpłatnie do odsłuchu dla wszystkich zainteresowanych. Jednak to koniec dobrych informacji na ten temat.

Najważniejsza z nich - czyli jakie narzędzia zostały wykorzystanie do jej stworzenia - wciąż pozostaje tajemnicą. Do sieci trafił jedynie spis aplikacji, które zostały lub mogły zostać wykorzystane przy tworzeniu materiału.

Lista ta jest długa i zawiera takie pozycje jak: Speak It!, SoundyThingie, Mugician, Solo Synth, Synth, Funk Box, Glist, AmpliTube, Xenon, iElectribe, BS-16i, M300. HD, Cleartune, iOrgel HD, Olsynth, StudioMiniXI, BassLine, Harmonizer, Dub Siren Pro oraz Moog Filatron.

Oznacza to, że wiedza jak stworzyć profesjonalny materiał muzyczny mając do dyspozycji jedynie iPada wciąż pozostanie tajemnicą.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)