Al-Kaida przygotowuje globalny atak DDoS

Al‑Kaida przygotowuje globalny atak DDoS

03.11.2007 21:00

11 listopada, dokładnie za 8 dni, Al-Kaida chce rozpocząć wielki atak DDoS, który może sparaliżować światowy Internet. Tak przynajmniej utrzymują redaktorzy witryny mający dobre kontakty z armią Izraela.

Już Vista miała doprowadzić do krachu światowej gospodarki - http://www.pcworld.pl/news/99114.html przez zablokowanie Internetu. Na szczęście system nie wywołał kataklizmu. Terroryści jednak to coś więcej niż tylko niedopracowana wersja Windows...

Jak przewidują redaktorzy witryny Debka.com - ponoć silnie związanej z izraelską armią - Al-Kaida zaatakuje Sieć 11 listopada bieżącego roku. Setki tysięcy komputerów wyznawców islamu mają być właśnie przygotowywane do wielkiej ofensywy.

Cytując za portalem Debka.com i Vnunet.com: "Nasze źródła mówią, że instrukcje [dotyczące ataku] są napisane prostym językiem i ułożone w sekcje dotyczące celów". Użyczenie komputera ma być równoznaczne z wzięciem udziału w Dżihadzie - nawet jeśli właściciel maszyny jest niezdolny do innego rodzaju walki.

Atak stanowi odpowiedź na naloty zachodnich rządów na serwery Al-Kaidy. Pierwszego dnia ma być zaatakowanych 15 witryn rozpowszechniających treści obrażające wyznawców Mahometa.

Źródło artykułu:PC World Komputer
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)