Aktualizacja Nokia Belle na Symbiana. Ten sam telefon - nowe wrażenia.

Aktualizacja Nokia Belle na Symbiana. Ten sam telefon - nowe wrażenia.08.02.2012 10:45
Aktualizacja Nokia Belle na Symbiana. Ten sam telefon - nowe wrażenia.
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Sześć ekranów, nowe ikony i widżety, zdjęcia i filmy w HD, to wszystko dostępne jest w smartfonach Nokii dzięki aktualizacji Nokia Belle. Dostępna jest już aktualizacja oprogramowania przeznaczona jest dla telefonów Nokia N8, Nokia E7, Nokia E6, Nokia X7, Nokia C6-01, Nokia C7 oraz Nokia Oro.

Nokia Belle, w stosunku do poprzedniej wersji oprogramowania, oferuje sześć zamiast trzech ekranów głównych, dzięki czemu od wszystkich ulubionych aplikacji i serwisów jest znacznie ułatwiony. Nowe widżety o różnej wielkości i funkcjonalności wyświetlają najważniejsze informacje bezpośrednio na ekranie głównym, umożliwiają szybki dostęp do aktywacji wybranych funkcji, najważniejszych kontaktów lub komunikatorów. Przenoszenie widżetów i skrótów w obrębie jednego ekranu lub z jednego na drugi, jest bardzo proste - wystarczy dłużej przytrzymać ikonę, a następnie przeciągnąć w wybrane miejsce na ekranie lub na jego na krawędź (podobnie, jak to ma miejsce w systemie Android).

Udoskonalony interfejs Nokia Belle zawiera także nowe wersje aplikacji w tym możliwość nagrywania filmów w rozdzielczości HD –. 30 klatek na sekundę. Przeglądanie stron i wyświetlanie filmów online powinno być lepsze dzięki ulepszonej grafice w przeglądarce internetowej. Uproszczono także strukturę menu i paska powiadomień.

Jak zaktualizować oprogramowanie w swoim smartfonie?
Do aktualizacji oprogramowania smartfonu niezbędne jest zainstalowanie oprogramowania Nokia Suite (wersja 3.3 lub nowsza) na komputerze. Oprogramowanie Nokia Suite wraz z instrukcją obsługi jest dostępne na stronie: nokiasuite.pl. Następnie należy podłączyć smartfon do komputera za pomocą kabla USB i przeprowadzić aktualizację.

Dostępność:
Nokia Belle jest dostępna dla modeli Nokia N8. Nokia E7, Nokia E6, Nokia X7, Nokia C6-01, Nokia C7, Nokia Oro. Już wkrótce aktualizacja ta będzie dostępna także dla użytkowników smartfonu Nokia 500.

Użytkownicy, którzy nie mają dostępu do komputera, a chcieliby zaktualizować swój smartfon, mogą odwiedzić najbliższy punkt serwisowy Nokia Care, gdzie do 1.06.2012 bezpłatnie mogą wykonać aktualizację.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)