Aktualizacja Nokia Belle na Symbiana. Ten sam telefon - nowe wrażenia.

Aktualizacja Nokia Belle na Symbiana. Ten sam telefon - nowe wrażenia.

Aktualizacja Nokia Belle na Symbiana. Ten sam telefon - nowe wrażenia.
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
08.02.2012 10:45, aktualizacja: 08.02.2012 13:48

Sześć ekranów, nowe ikony i widżety, zdjęcia i filmy w HD, to wszystko dostępne jest w smartfonach Nokii dzięki aktualizacji Nokia Belle. Dostępna jest już aktualizacja oprogramowania przeznaczona jest dla telefonów Nokia N8, Nokia E7, Nokia E6, Nokia X7, Nokia C6-01, Nokia C7 oraz Nokia Oro.

Nokia Belle, w stosunku do poprzedniej wersji oprogramowania, oferuje sześć zamiast trzech ekranów głównych, dzięki czemu od wszystkich ulubionych aplikacji i serwisów jest znacznie ułatwiony. Nowe widżety o różnej wielkości i funkcjonalności wyświetlają najważniejsze informacje bezpośrednio na ekranie głównym, umożliwiają szybki dostęp do aktywacji wybranych funkcji, najważniejszych kontaktów lub komunikatorów. Przenoszenie widżetów i skrótów w obrębie jednego ekranu lub z jednego na drugi, jest bardzo proste - wystarczy dłużej przytrzymać ikonę, a następnie przeciągnąć w wybrane miejsce na ekranie lub na jego na krawędź (podobnie, jak to ma miejsce w systemie Android).

Udoskonalony interfejs Nokia Belle zawiera także nowe wersje aplikacji w tym możliwość nagrywania filmów w rozdzielczości HD –. 30 klatek na sekundę. Przeglądanie stron i wyświetlanie filmów online powinno być lepsze dzięki ulepszonej grafice w przeglądarce internetowej. Uproszczono także strukturę menu i paska powiadomień.

Jak zaktualizować oprogramowanie w swoim smartfonie?
Do aktualizacji oprogramowania smartfonu niezbędne jest zainstalowanie oprogramowania Nokia Suite (wersja 3.3 lub nowsza) na komputerze. Oprogramowanie Nokia Suite wraz z instrukcją obsługi jest dostępne na stronie: nokiasuite.pl. Następnie należy podłączyć smartfon do komputera za pomocą kabla USB i przeprowadzić aktualizację.

Dostępność:
Nokia Belle jest dostępna dla modeli Nokia N8. Nokia E7, Nokia E6, Nokia X7, Nokia C6-01, Nokia C7, Nokia Oro. Już wkrótce aktualizacja ta będzie dostępna także dla użytkowników smartfonu Nokia 500.

Użytkownicy, którzy nie mają dostępu do komputera, a chcieliby zaktualizować swój smartfon, mogą odwiedzić najbliższy punkt serwisowy Nokia Care, gdzie do 1.06.2012 bezpłatnie mogą wykonać aktualizację.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (104)