Aktualizacja MobileNavigator w wersji na Androida

Aktualizacja MobileNavigator w wersji na Androida

Aktualizacja MobileNavigator w wersji na Androida
Źródło zdjęć: © Producenta
18.05.2011 11:59, aktualizacja: 18.05.2011 12:31

Navigon udostępnił darmową aktualizację pełnej wersji oprogramowania nawigacyjnego MobileNavigator dla systemu Android. Nowe funkcje mają ułatwić nawigację na smartfonach. Aktualizacja sprawia, że oprogramowanie będzie działać również na urządzeniach z systemem Android 3.0 (Honeycomb), który został stworzony pod kątem tabletów (np. Motorola Xoom, LG v900 optimus czy HTC Flyer).

Navigon udostępnił darmową aktualizację oprogramowania nawigacyjnego MobileNavigator dla systemu Android. Nowe funkcje mają ułatwić nawigację na smartfonach. Aktualizacja sprawia, że oprogramowanie będzie działać również na urządzeniach z systemem Android 3.0 (Honeycomb), który został stworzony pod kątem tabletów (np. Motorola Xoom, LG v900 optimus czy HTC Flyer).

Nawigacja oferuje kierowcom dodatkowe informacje o celu podróży, takie jak prognoza pogody czy adresy parkingów. Ponadto wyświetla podpowiedzi, w postaci użytecznych celów specjalnych wokół docelowego miejsca podróży, np. o sklepach lub restauracjach. Z kolei planer podróży pozwala ustalić do 5. celów pośrednich na trasie do miejsca docelowego, a stworzone trasy można zapisać w pamięci.

Obraz
© (fot. Producenta)

Oprogramowanie po aktualizacji pozwala powiększać lub pomniejszać mapę przy użyciu dwóch palców. Dzięki funkcji App2SD możliwe jest zaoszczędzenie do 5. procent wbudowanej pamięci smartfonu, przenosząc część danych na kartę pamięci. Opcjonalna funkcja oszczędzania energii Car-Off GPS pozwala wyłączyć odbiornik GPS, podczas gdy aplikacja działa w tle. Użytkownicy znajdą także bezpośredni link do dokumentu z najczęstszymi pytaniami i odpowiedziami na temat oprogramowania.

Bezpłatna aktualizacja MobileNavigator dla systemu Android jest już do pobrania z Android Market. Dla tych, którzy jeszcze nie mają oprogramowania, do 30 maja NAVIGON oferuje 30 procentowa zniżkę na jego zakup - wersja regionalna z mapami Polski (MobileNavigator Eastern EU) kosztuje teraz 39,95 euro, a wersja z mapami całej Europy - 59,95 euro.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)