Aero Seat Cooling Cushion: chłodząca poduszka na krzesło

Aero Seat Cooling Cushion: chłodząca poduszka na krzesło

Aero Seat Cooling Cushion: chłodząca poduszka na krzesło
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
21.06.2012 16:25

Nadeszło lato, a wraz z nim upalne dni, podczas których wszystkie części ciała pocą się jednakowo. Na szczęście wymyślono gadżet, który przyniesie nam ulgę i w domu, i w pracy.
W upalne dni każdy radzi sobie jak może. W mieszkaniach pozbawionych klimatyzacji ratujemy się zimnymi napojami i przenośnymi wentylatorami. Tak samo w biurze.

To jednak nic w porównaniu do tego, jak dbamy o nieprzegrzewanie się naszych komputerów. Zajmują one miejsce zawsze w najbardziej przewiewnej części domu lub biura, mają wbudowane drogie wentylatory, kupujemy zaawansowane podkładki chłodzące do laptopów…. Tymczasem zaniedbujemy własne… pośladki. A to właśnie ta część ciała najbardziej poci się i przegrzewa, gdy siedzimy wiele godzin w jednej pozycji.

Dbać o zdrowie i dobre samopoczucie może pomóc gadżet o nazwie Aero Seat Cooling Cushion. Jest to poduszka zawierająca wentylatory, dzięki czemu nawet podczas długiego siedzenia na krześle możemy czuć się komfortowo, zarówno w pracy, jak i w domu czy w podróży. W zależności od potrzeb i temperatury panującej wokół nas możemy włączyć delikatny lub silniejszy nawiew. Poduszki dostępne są w trzech kolorach: zielonym, różowym i niebieskim. Można je kupić w sklepie internetowym Japan Trend Shop w cenie 8. dolarów za sztukę.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)