Acer TravelMate B115P- laptop dla zapracowanych

Acer TravelMate B115P- laptop dla zapracowanych

Acer TravelMate B115P- laptop dla zapracowanych
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
26.05.2014 12:42, aktualizacja: 26.05.2014 14:09

Acer zaprezentował nowy laptop TravelMate B115P, który cechuje się zwiększoną mobilnością i maksymalną żywotnością baterii (10 godzin)l Komputer jest także pozbawiony wentylatora, a dotykowy ekran współpracuje z funkcjami systemu Windows.

Urządzenie waży 119. gramów, a grubość jego obudowy wynosi 21,2 mm. B115P wyposażono także w najnowszy procesor Intel Quadcore Pentium, 8 GB pamięci i dysk SSD o pojemności 128GB. Taka konfiguracja świadczy o tym, że komputer przeznaczony jest przede wszystkim do pracy biurowej i szkolnej.

Laptop wyposażono w ekran dotykowy HD, pełnowymiarową klawiaturę i duży, precyzyjny touchpad. W obudowie zamontowano także kamerę internetow z technologią High Dynamic Range (HDR).

B11. wyposażono w system Windows 8.1. Użytkownicy mogą kontaktować się ze znajomymi i kolegami z pracy za pośrednictwem Skype’a, pracować przy użyciu narzędzi Office lub wyszukać ulubione aplikacje w Windows Store, zachowując przy tym ciągły dostęp do plików składowanych w sieci za pośrednictwem SkyDrive.

Co więcej, użytkownicy mogą także pisać i tworzyć za pośrednictwem dotykowego interfejsu Acer Touch Tools. Z kolei Acer Screen Grasp pozwoli uchwycić obrazy, które następnie można umieścić i łączyć na wirtualnej tablicy Acer Scrapboard. Wreszcie, Acer AccuFinger pomoże użytkownikom precyzyjnie trafiać w małe obiekty na ekranie.

Użytkownicy nie muszą martwić się o swoje dokumenty –. Acer Office Manager pozwala małym firmom tworzyć strategie zabezpieczeń, monitorować stan sprzętu i planować konserwację, podczas gdy Acer ProShield ułatwia zarządzanie danymi osobowymi, ochroną danych i kontami sieciowymi. Contact Pickup pozwoli szybko zapisać nowe kontakty biznesowe na smartfonie, a Face Login oferuje możliwość błyskawicznego logowania z wykorzystaniem technologii rozpoznawania twarzy.

Z myślą o sektorze edukacyjnym powstał także Acer Classroom Manager (ACM), który pozwoli nauczycielom zwiększyć wydajność udostępniania informacji i komunikacji przez zcentralizowane wydawanie poleceń uczniom przy komputerach. ACM umożliwia lepszą kontrolę nad postępami uczniów, zwiększa poziom ich skupienia i maksymalizuje wydajność ich pracy. Co więcej, aplikacja Student Journal pozwala wygodnie zapisywać informacje przekazane w trakcie lekcji.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)