8 GB na kartach SDHC Lexara

8 GB na kartach SDHC Lexara

8 GB na kartach SDHC Lexara
Źródło zdjęć: © Lexar
11.01.2008 15:41, aktualizacja: 11.01.2008 21:18

Lexar zapowiedział wprowadzenie pod koniec stycznia nowych pojemności popularnych kart SDHC (Secure Digital High Capacity). Na rynku pojawią się 8GB karty z trzech lini: Lexar Professional, Lexar Platinium II oraz standart.

Lexar zapowiedział wprowadzenie pod koniec stycznia nowych pojemności popularnych kart SDHC (Secure Digital High Capacity). Na rynku pojawią się 8GB karty z trzech linii: Lexar Professional, Lexar Platinium II oraz standart.

Karta Lexar Professional działa z prędkością 133x (zapis 20MB/s) i przeznaczona jest do współpracy z zaawansowanymi aparatami o dużych matrycach, czy też kamerami video. Z kartą dostarczane jest oprogramowanie do odzyskiwania zdjęć Lexar Image Rescue3 oraz Corel Paint Shop Pro X.
Lexar Platinium II pracuje z prędkością 60x (zapis 9MB/s) i w zupełności wystarczy na potrzeby fotografa amatora. Do tej karty producent również dodaje oprogramowanie Image Rescue3, a także Corel Snapfire Plus SE - proste oprogramowanie do udostępniania oraz zarządzania zdjęciami i plikami.
Obie karty objęte są wieczystą gwarancją.
Standartowa karta 8GB SDHC pozbawiona jest jakiegokolwiek oprogramowania, a producent gwarantuje jej poprawne działanie przez 5 lat.

Obraz
© (fot. Lexar)
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)