75 cali telewizora LED od Samsunga: F6300 za 17000 zł

75 cali telewizora LED od Samsunga: F6300 za 17000 zł
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

17.10.2013 11:04

Najnowszy telewizor Samsunga oznaczony jako F6300, to jeden z największych telewizorów dostępnych w ofercie tego producenta. Ekran o przekątnej 75 cali otacza cienka ramka, a całą obudowę wykonano w stylistyce One Design. W telewizorze obecne są dobrze już znane funkcje jak Smart TV, czy S-recommendation.

Za jakość generowanego obrazu odpowiada dwurdzeniowy procesor, oraz rozwiązania takie jak HyperReal Engine (odpowiedzialne za ostrość obrazu), czy Wide Color Enhancer Plus (odpowiedzialne za prawidłową i naturalną kolorystkę obrazu). Telewizor wyposażono w wbudowany moduł Wi-Fi, dzięki któremu możliwe jest podłączenie urządzenia do internetu i korzystanie z oferty Smart Tv. Wybór interesującego programu telewizyjnego ułatwi funkcja S-recommendation, która podpowiada, jakie filmy i programy telewizyjne cieszą się największa popularnością wśród innych użytkowników.

Wykorzystując technologię SmartView, możemy sterować funkcjami telewizora za pośrednictwem dedykowanych aplikacji na smartfony i tablety. Funkcja ta umożliwia także klonowanie ekranu, czyli oglądanie programu wyświetlanego aktualnie w telewizorze na urządzeniach z aplikacją SmartView.

Dodatkowo, funkcja Eco Sensor wyczuwająca intensywność oświetlenia w pomieszczeniu dostosuje jasność obrazu, zmniejszając tym samym zużycie energii elektrycznej.

*Cena: 17 000 zł. *

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)