70 najlepszych filmów za darmo!

70 najlepszych filmów za darmo!
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

16.01.2012 14:49, aktual.: 16.01.2012 16:27

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nawet 70 filmowych hitów, takich jak oscarowe „Vicky, Cristina, Barcelona” Woody’ego Allena i „Jak zostać królem” Toma Hoopera, będą mogli bezpłatnie obejrzeć klienci, którzy do końca lutego zdecydują się na ofertę Fun Pack HD lub neostradę
z telewizją.

Wystarczy między 1. stycznia a 29 lutego podpisać umowę na usługę Fun Pack HD (czyli internet, telewizję i telefon w jednym pakiecie) lub Neostradę z telewizją. Promocyjne filmy w wideo na życzenie będzie można oglądać do 10 maja. Klienci będą mieli dostęp do 30 filmów miesięcznie, 10 z nich co miesiąc zastąpią nowe tytuły. To oznacza, że klienci, którzy najszybciej skorzystają z oferty, będą mogli w sumie obejrzeć bezpłatnie 70 tytułów.

Wśród promocyjnych tytułów znajdują się znane hity kinowe, m.in: „8. milionów”, „Kret”, „Jak zostać królem”, „Vicky Cristina Barcelona”, „Baby są jakieś inne”, „Mniam!”, „Disco Robaczki”, „Fenomen”, „Dziennik Bridget Jones”, „Poznasz przystojnego bruneta”, „Spisek”. Promocja dotyczy wszystkich klientów, niezależnie od technologii, w jakiej odbierają telewizję TP (satelitarnej czy kablowej).

Fun Pack HD to telewizja, szybki internet i telefon z nielimitowanymi rozmowami na krajowe numery stacjonarne w jednej korzystnej cenie. W ramach abonamentu TP oferuje dostęp do podstawowego pakietu kanałów TV oraz pakietu Witaj HD. To w sumie ponad 7. kanały telewizyjne, w tym 13 w jakości HD. Do tego dostęp do usługi wideo na życzenie, dzięki której można wybierać spośród 1000 filmów oraz telewizja na życzenie, która umożliwia oglądanie ulubionych programów telewizyjnych w najbardziej dogodnej chwili aż do 7 dni po emisji. Funpack HD jest dostępny od 128,91 zł miesięcznie.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (72)