6GB za 6zł na 60 dni w Orange

6GB za 6zł na 60 dni w Orange
Źródło zdjęć: © Thinkstockphotos

01.07.2013 09:44, aktual.: 01.07.2013 12:59

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Pakiet internetowy 6GB na wakacje to nowa promocja dostępna dla klientów ofert na kartę w Orange. Dzięki niej, będą oni mogli swobodnie i bez obaw o wysokość rachunku korzystać z internetu w telefonie przez całe wakacje. Pakiet 6GB kosztuje 6 zł i jest ważny przez 60 dni.

Z Pakietu internetowego 6GB na wakacje mogą korzystać użytkownicy taryf Orange One,Orange POP i Nowe Orange Go, a także abonenci ofert Zetafon i Minutofon w tych taryfach. Usługa umożliwia kupno pakietu danych na korzystanie z mobilnego dostępu do internetu i WAP na terenie Polski.

Pakiet można aktywować dowolną ilość razy bez względu na to czy upłynął 60-cio dniowy termin od pierwszej aktywacji. Uruchamianie kolejnych pakietów powoduje zsumowanie środków i przesunięcie daty ważności pakietu.

Aby aktywować usługę nalezy wysłać SMS o treści START pod numer 260.

Pakiet można włączyć także za pośrednictwem strony www.orange.pl, Biura Obsługi Klienta pod numerem *10. lub kontaktując się z Automatycznym Biurem Obsługi Klienta pod numerem *500.
Pakiet zostanie włączony w ciągu 2. godzin.

Aby sprawdzić, jaką część pakietu mamy jeszcze do wykorzystania lub do kiedy pakiet jest ważny, należy wysłać SMS o treści SALDO pod numer 260. Promocja Pakiet internetowy 6GB na wakacje ważna jest od 2. czerwca br. do 31 sierpnia br.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (15)