6-calowa nawigacja z funkcją ramki cyfrowej

6‑calowa nawigacja z funkcją ramki cyfrowej

6-calowa nawigacja z funkcją ramki cyfrowej
Źródło zdjęć: © Westin
23.03.2010 11:59, aktualizacja: 23.03.2010 12:21

Westin Technology Co. wprowadza na rynek polski nawigację GPS z 6-calowym wyświetlaczem LCD oraz funkcją ramki cyfrowej - WESTIN G602PL. Urządzenie z przekątną wyświetlacza 6” jest optymalnym rozmiarem zarówno dla kierowców ciężarówek jak i aut osobowych.

Westin Technology Co. wprowadza na rynek polski nawigację GPS z 6-calowym wyświetlaczem LCD oraz funkcją ramki cyfrowej - Westin G602PL. Urządzenie z przekątną wyświetlacza 6” jest optymalnym rozmiarem zarówno dla kierowców ciężarówek jak i aut osobowych.

Specjalnie skonstruowany uchwyt oraz elegancka smukła obudowa (tylko 12mm grubości) pozwala wykorzystać nawigację również jako ramkę cyfrową która ustawiona na biurku wyświetli na kontrastowym ekranie w wysokiej rozdzielczości zdjęcia i filmy z naszych zasobów.

Obraz
© (fot. Westin)

Westin G60. został wyposażony w jasny i wyraźny wyświetlacz dotykowy LCD o przekątnej 6 cali i wysokiej rozdzielczości WVGA (800x480). System sterowany jest procesorem serii Centralisty Atlas IV- 500 MHz wspomaganym przez 128MB pamięci RAM oraz aż 2 GB wbudowanej pamięci Flash.

Wbudowany dokładny 2. kanałowy odbiornik GPS posiada dodatkowo wbudowaną aktywną antenę dla zwiększenia jego czułości. Umożliwia to szybsze ustalenie pozycji w warunkach utrudnionej rejestracji sygnału. Bez problemów można przy jego pomocy nawigować w miejskich kanionach, czyli wąskich uliczkach otoczonych wysokimi budynkami, gdzie inne odbiorniki maja problemy z sygnałem GPS.

Nawigacja wyposażona jest w szczegółową mapę Polski - MapaMap Easy SE. Dodatkowo system nawigacji wyposażony jest w szereg funkcji multimedialnych (gry, odtwarzacz plików muzycznych, wideo oraz e-booków).

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)