6‑calowa nawigacja od Blow

6-calowa nawigacja od Blow
Źródło zdjęć: © Blow

24.06.2011 09:46, aktual.: 24.06.2011 10:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

BLOW, producent różnorodnych urządzeń do samochodów, wprowadza na rynek panoramiczną, multimedialną nawigację GPS62YBT o przekątnej 6,2 cala.

Blow, producent różnorodnych urządzeń do samochodów, wprowadza na rynek panoramiczną, multimedialną nawigację GPS62YBT o przekątnej 6,2 cala.

Za informacje nawigacyjne w tym modelu odpowiada najnowsza AutoMapa 6.8.2 zawierająca około 506. miast i miejscowości w Polsce, 640 tysięcy Użytecznych Punktów (POI), 3 miliony budynków, a to wszystko w 44 państwach Europy. Użytkownicy mogą korzystać z asystenta pasa ruchu dla polskich i europejskich dróg, który ułatwia pokonywanie skomplikowanych skrzyżowań i rozjazdów. W stosunku do poprzednich wersji oprogramowania dodane zostały informacje o progach zwalniających, sygnalizacji świetlnej i uaktualnione pozycje słupków pikietażowych, pomocne przy korzystaniu z łączności CB.

Poprzez moduł Bluetooth nawigacja może skorzystać z łącza transmisji danych telefonu komórkowego i pobrać najświeższe informacje o aktualnej sytuacji drogowej, blokadach, korkach czy utrudnieniach w ruchu i modyfikować trasę przejazdu w oparciu o te dane. GPS jest wyposażony w wejście audio-wideo i transmiter FM, umożliwiający przesyłanie dźwięku do radia samochodowego. Urządzenie może też współpracować z przewodową lub bezprzewodową kamerą cofania, a także służyć jako zestaw głośnomówiący (do pamięci nawigacji można importować kontakty z telefonu, aby podczas jazdy nie angażować za bardzo rąk kierowcy). Muzyka z radia czy rozmowa telefoniczna zostaną na moment wyciszone, jeśli nawigacja uzna swój komunikat za ważny.

Obraz
© (fot. Blow)

Blow GPS62YBT może także z powodzeniem służyć za centrum rozrywki. Wbudowane gniazdo kart microSD pozwala korzystać z multimediów zgromadzonych na kartach pamięci. Nawigacja, po podłączeniu do komputera, zachowuje się jak zewnętrzna pamięć masowa. Dźwięk podłączony do samochodowego zestawu audio i duży ekran zapewnią nam przyzwoite warunki do korzystania z muzyki, zdjęć i filmów.

Dane techniczne:

- Wyświetlacz LCD - panel dotykowy 6,2"
- Rozdzielczość ekranu - 800 x 480, 65 tys. kolorów
- System operacyjny - WINDOWS CE 6
- Procesor - MTK3351 468
- Wbudowany odbiornik GPS MTK (42 kanały)
- Pamięć wewnętrzna SD RAM/ROM Flash - 128 MB/128 MB
- Gniazdo pamięci microSD do 8GB
- Złącze USB - mini USB 2.0
- Wbudowany transmiter FM
- Bluetooth 2.0
- Dodatkowe narzędzia: czytnik e-booków, kalkulator, gry
- Wejście Video
- Obsługiwane pliki Video - AVI, WMV, ASF, ASV, DAT, MPEG, MPG, MOV
- Obsługiwane pliki Audio - WAV, WMA, MP3
- Wymiary urządzenia - 159 x 99 x 12 mm
- Ceny (brutto): z mapą Polska XL - 58. PLN, z mapą Europe - 747 PLN

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)