55 tysięcy aktywnych kart SIM w sieci Aster

55 tysięcy aktywnych kart SIM w sieci Aster

55 tysięcy aktywnych kart SIM w sieci Aster
Źródło zdjęć: © Aster
30.06.2010 13:43

W Aster jest już ponad 55 tysięcy aktywnych kart SIM. Tylko w ciągu 3 ostatnich miesięcy operator pozyskał 10 tysięcy nowych abonentów. W tym roku firma planuje rozwój oferty Internetu mobilnego i zapowiada wprowadzenie nowych usług we współpracy z zewnętrznymi dostawcami.

Spółka wprowadziła telefonię komórkową przed dwoma laty i była pierwszym operatorem wirtualnym (MVNO), który zdecydował się na sprzedaż usług w abonamencie (post-paid).

_ - Jesteśmy zadowoleni z wyników. Telefonię komórkową od chwili jej wprowadzenia na rynek traktujemy jako usługę dodatkową, uzupełniającą ofertę telewizji i Internetu oraz telefonii stacjonarnej. Przyjęliśmy więc nieco inną strategię niż pozostali gracze. Telefonię komórkową kierujemy do klientów, którzy korzystają już z innych naszych usług i którzy nas znają. Jak widać, taki model doskonale się sprawdza. _ –. tłumaczy Joanna Pasynkiewicz, Wiceprezes Zarządu Aster.

Zdaniem Wiceprezes Zarządu Aster, pozyskanie blisko 6. tyś. abonentów telefonii komórkowej jest także efektem wprowadzonych w ofercie zmian i utrzymania niskich cen. W tym roku operator uzupełnił propozycję dla seniorów i wprowadził rozwiązania dedykowane dla dzieci. Dodatkowo, Aster poszerzył ofertę Internetu mobilnego o pakiet 6 GB.

W tej chwili Aster oferuje najniższy abonament telefoniczny na rynku - pakiet XS zawierający 30 minut rozmów do wszystkich sieci, jest dostępny w promocji już za 7 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)