48 GB dysku zupełnie za darmo, dla każdego

48 GB dysku zupełnie za darmo, dla każdego

48 GB dysku zupełnie za darmo, dla każdego
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
31.05.2012 12:28, aktualizacja: 31.05.2012 12:47

Nie wiemy kiedy się ktoś zorientuje, więc kto pierwszy ten lepszy. Bonusowa przestrzeń nie jest na zawsze – ale przez 2 lata można z niej korzystać za darmo.

Właściciele telefonów (w zasadzie przyszli właściciele) Samsung Galaxy S III mają przygotowaną całkiem miłą ofertę. Każdy kto chce, dostaje za darmo 4. GB przestrzeni. W porównaniu do ramowych 2 GB – to całkiem przyjemny gratis.

Obraz
© (fot. chip.pl)

Ekipie ludzi potrafiących wszystko co związane ze słowem komputer wyciągnięcie aplikacji z Galaxy S III zajęło krótką chwilę. Można ją zainstalować na każdym innym telefonie i uaktywnić lawinę darmowych gigabajtów. Jest warunek –. telefon musi mieć roota. Po drugie, musi mieć ClockworkMod Recovery, ale każdy kto próbował wgrywać nieoficjalne ROM-y powinien doskonale wiedzieć o co chodzi.

Krok pierwszy – usuń obecną aplikację Dropbox. Po drugie – pobierz aplikację z Galaxy S III z tego adresu i wgraj ją właśnie przez ClockworkMod Recovery. Więcej informacji znajdziecie w wątku na XDA Developers. Póki co wszyscy twierdzą, że ten mały trick działa doskonale.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (92)