40 tysięcy znajomych na Naszej Klasie

40 tysięcy znajomych na Naszej Klasie

40 tysięcy znajomych na Naszej Klasie
24.10.2008 15:28, aktualizacja: 24.10.2008 15:51

Profil w serwisie Nasza Klasa zgromadził
już ponad 40 tysięcy znajomych, którzy rywalizują o laptopa idealnego
do gier i rozrywki.

Profil ESET Smart Security w serwisie Nasza Klasa zgromadził już ponad 40 tysięcy znajomych, którzy rywalizują o laptopa idealnego do gier i rozrywki. O drugi, identyczny notebook równie zacięcie walczy na eset.pl/gra ponad 16 tyś. internautów.

Ogromną popularnością cieszy się konkurs firmy ESET prowadzony w serwisie Nasza Klasa. Profil ESET Smart Security został zaproszony do grona znajomych przez ponad 40 tysięcy internautów. Tym samym ESET Smart Security stał się jednym z najpopularniejszych profili Naszej Klasy, a sam konkurs firmy ESET stał się największym jaki przeprowadzono do tej pory w serwisie nasza-klasa.pl na profilu użytkownika portalu.

Wszyscy uczestnicy konkursów, zarówno tego organizowanego na Naszej Klasie, jak i prowadzonego w serwisie eset.p/gra, walczą o jeden z dwóch laptopów HP Pavilion z 17 calowym ekranem, szybkim procesorem i wydajną kartą graficzną oraz jedną z ponad dwóch tysięcy nagród gwarantowanych.

Oba konkursy przygotowano tak, aby zachęcić użytkowników do interakcji w poszczególnych serwisach. W serwisie Nasza Klasa zadaniem internautów biorących udział w konkursie jest dodanie do grona swoich znajomych profilu ESET Smart Security, wstawienie w swojej galerii zdjęcia wskazanego przez ESET Smart Security oraz umieszczenie w niej najbardziej zaskakującej fotografii z widocznym hasłem „Inteligencja wyróżnia”. Natomiast konkurs organizowany w serwisie www.eset.pl/gra polega na zgromadzeniu możliwie jak największej ilości punktów, przyznawanych m.in. za polecanie serwisu znajomym, zagranie w grę „Inteligencja wyróżnia” oraz ściąganie materiałów ze strony. Konkursy potrwają do końca bieżącego roku.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)