24‑calowy LED Cinema Display z funkcją dotyku

24-calowy LED Cinema Display z funkcją dotyku
Źródło zdjęć: © IDG

12.01.2009 17:30, aktual.: 13.01.2009 08:51

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Firma TrollTouch wprowadziła do swojej oferty 24-calowy ekran produkcji Apple wykonany w technologii LED oraz obsługujący funkcję dotyku dzięki specjalnej nakładce. Również osoby, które posiadają taki sam model, ale bez funkcji dotykowej, będą mogły rozszerzyć jego funkcjonalność dzięki oferowanej przez firmę usłudze sprzedaży oraz montażu takich właśnie nakładek.

24-calowe ekrany kinowe od Apple pojawiły się na rynku w ubiegłym roku wraz z prezentacją nowej linii MacBooków i MacBooków Pro. Był to pierwszy monitor w ofercie Apple'a, który oprócz wyjścia Mini DisplayPort oferował również rozdzielczość natywną wynoszącą aż 1920 x 1200 pikseli.

Nowa funkcja instalowana jest w monitorze od wewnątrz i nie powoduje zmiany jego gabarytów. Dzięki temu możliwa jest jego obsługa za pomocą dotyku, rysika lub specjalnych rękawiczek.
W ofercie TrollTouch dostępne są dwa rodzaje usług. Klient ma do wyboru możliwość zakupu gotowego już ekranu dotykowego lub dostarczenie do firmy posiadanego już monitora w celu zainstalowania specjalnej nakładki. W tym pierwszym przypadku ceny wahają się od 899 ( za model o przekątnej ekranu wynoszącej 15 cali ) do 3299 dolarów ( przekątna 30 cali ). W przypadku dostarczenia własnego sprzętu, dostępne są obecnie dwie nakładki o przekątnych 20 i 24 cali. Ich ceny to, odpowiednio, 899 i 1099 dolarów.

To już nie pierwsza generacja dotykowych nakładek na ekrany od firmy TrollTouch. Z poprzedniej oferty skorzystało wiele uznanych firm i organizacji, m.in. ATP ( tenis ), NBA Entertainment ( koszykówka ), The Disney Company ( film ) i NASA.

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)