2 w 1 - ekspres przelewowy i ciśnieniowy w jednej maszynie

2 w 1 - ekspres przelewowy i ciśnieniowy w jednej maszynie
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

28.04.2015 13:46

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Philips pokazał zupełnie nowy ekspres do kawy, który dzięki "przełącznikowi kawy" jest w stanie przygotować zarówno espresso, jak i kawę o smaku kawy przelewowej.

Philips wprowadza na rynek w pełni automatyczne ekspresy Serii: 2000. 3000 i 4000. Najważniejszą innowacją jest jednak ekspres Philips 4000 - pierwsza na rynku maszyna, która może zaparzyć zarówno espresso, jak i kawę przelewową. Wszystko dzięki opatentowanej technologii „Przełącznika kawy”, która pozwala zamienić espresso w klasyczną kawę dla tych, którzy lubią smak kawy, tworzony przez najprostsze urządzenia przelewowe. Wystarczy jprzesunąć dźwignię urządzenia, która dostosowuje odpowiednie ciśnienie podczas zaparzania dla uzyskania różnych efektów: wysokie ciśnienie, pozwala na zaparzenie espresso, a niskie, ok. 2 barów daje smak kawy przelewowej.

Dodatkowo, całkowicie ceramiczne młynki sprawiają, że model 400. precyzyjnie mieli ziarna kawy, aby wydobyć z nich pełnię smaku oraz głębię aromatu. Maszyna jest też łatwa w obsłudze i konserwacji - ekspres wyposażono m.in. w wyjmowany blok zaparzający, który jest łatwo dostępny z boku urządzenia.

Ceny: od 2470 do 2690 zł (w zależności od wyposażenia).

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)