2- i 4-portowe przełączniki USB 2.0 dla domu

2- i 4‑portowe przełączniki USB 2.0 dla domu

2- i 4-portowe przełączniki USB 2.0 dla domu
07.10.2009 12:58

ATEN International wprowadza nowe 2- i 4-portowe przełączniki peryferyjne USB 2.0. US221A i US421A umożliwiają nawet czterem komputerom PC lub Mac współdzielenie i jednoczesne korzystanie z wielofunkcyjnej drukarki lub innego urządzenia peryferyjnego USB, takiego jak skaner lub przenośny dysk twardy.

Urządzenia peryferyjne mogą być zarządzane manualnie poprzez wciśnięcie odpowiedniego przycisku przełącznika, przy pomocy oprogramowania dodanego do przełącznika lub poprzez zastosowanie funkcji Auto Switch. Kiedy urządzenie US221. lub US421A jest podłączone do drukarki USB, automatycznie rozpoznaje ono komputer będący źródłem oraz ustawia kolejność drukowania. Funkcja Auto Switch pozwala użytkownikom na drukowanie bez zakłóceń w dowolnym czasie.

Obraz
© (fot. Aten)

„Nasze najnowsze przełączniki USB2.0 są kompatybilne z systemami operacyjnymi Windows i Mac, jak również z najnowocześniejszymi wielofunkcyjnymi drukarkami. Doskonale sprawdzają się w małych biurach lub w domach z wieloma komputerami. US221. i US421A pozwalają wielu użytkownikom na łatwe współdzielenie urządzeń USB niepodłączonych do sieci oraz umożliwiają oszczędność pieniędzy i przestrzeni dzięki redukcji dodatkowego sprzętu komputerowego. Przełączniki zapewniają także wygodę użytkownikom eliminując konieczność podłączania i odłączania komputerów.” - powiedział Kevin Chen, prezes ATEN International.

Przełączniki peryferyjne USB 2.0 US221. i US421A posiadają diodę LED, która wskazuje źródło sygnału. Umożliwiają one poziom transferu aż do 480Mb/s, co pozwala na swobodne korzystanie z dysków zewnętrznych czy drukowanie „ciężkich” plików.

Dostępność i ceny:
Przełącznik peryferyjne USB 2.0 US221A oraz US421A są dostępne w sprzedaży. Sugerowane ceny netto to 24,95 Euro za US221A oraz 39,95 Euro za US421A.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)