18 milionów utworów muzycznych dla klientów usług mobilnych Orange

18 milionów utworów muzycznych dla klientów usług mobilnych Orange
Źródło zdjęć: © WP.PL

13.08.2012 11:15, aktual.: 13.08.2012 12:02

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Orange rozszerza dostęp do deezer.com - jednego z najlepszych, światowych serwisów oferujących legalną muzykę on-line. Od 13 sierpnia, usługa Deezer Premium + w Orange jest dostępna na specjalnych warunkach, we wszystkich komórkowych planach taryfowych dla klientów indywidualnych. W wybranych ofertach dostęp do serwisu jest całkowicie bezpłatny, a w pozostałych przez pierwsze trzy miesiące, miesięczny dostęp w opcji Deezer Premium + w Orange o wartości 29,99 zł kosztuje tylko 9,10 zł z VAT. Obniżona opłata – 27,06 zł z VAT obowiązuje również w kolejnych miesiącach korzystania z usługi. Klienci dostają także bezpłatny transfer na dostęp do serwisu, dzięki temu mogą korzystać z niego zawsze i wszędzie, bez obaw o koszty.

- _ Dzięki nowej ofercie Orange i serwisu Deezer nasi klienci mogą jeszcze pełniej realizować swoje pasje muzyczne i cieszyć się nimi bez ograniczeń wszędzie tam, gdzie zabiorą ze sobą swojego smartfona, tablet czy komputer. Wybierając ofertę Orange zyskują wygodny dostęp do ponad 18 milionów, legalnych utworów muzycznych - do pobrania oraz słuchania w sieci, a także do ogromnej liczby stacji radiowych nadających muzykę całą dobę. Jako klienci Orange mogą korzystać z nich taniej i bez obaw o koszt mobilnej transmisji danych, którą dostają bezpłatnie razem z usługą. Ponadto, w wybranych planach taryfowych - Pelikan II 150 i 225 oraz w ofercie Orange Open klienci mogą korzystać z nielimitowanego dostępu do wszystkich zasobów serwisu Deezer - bezpłatnie. To bez wątpienia najlepsza tego typu oferta na rynku _ - powiedział Michał Paschalis-Jakubowicz, Dyrektor Marketingu Usług Mobilnych Orange Polska.

6 czerwca br., usługa została udostępniona bezpłatnie dla klientów kupujących aktywację w planach taryfowych Pelikan II 15. oraz Pelikan II 225 w Orange (abonament i mix).

Od dziś specjalna oferta Orange jest dostępna także dla klientów pozostałych ofert abonamentowych, mix i na kartę, w tym dla klientów korzystających z usług mobilnej transmisji danych Orange Free i Orange Free na kartę. Mogą z niej skorzystać kupujący nową aktywację, przedłużający umowę oraz dotychczasowi klienci, korzystający już z usług Orange w ofertach dla klientów indywidualnych.

Nowością jest bezpłatny dostęp do usługi również dla klientów przystępujących od 1. sierpnia do promocji Orange Open.

Klienci indywidualni wybierający inne oferty lub mający już aktywna kartę SIM Orange mogą aktywować usługę Deezer Premium + w Orange na specjalnych warunkach, przez pierwsze trzy miesiące płacąc jedynie 9,1. zł, a później 27,06 zł z VAT miesięcznie, za dostęp o wartości 29,99 zł.

Bardzo ważną wartością oferty Deezer Premium + w Orange jest bezpłatna transmisja danych, którą klienci dostaną na połączenia z serwisem. Dzięki temu będą mogli łączyć się z nim zawsze i wszędzie, słuchać i pobierać muzykę bez ograniczeń i obaw o wysokość rachunku. Pobranie aplikacji na telefon komórkowy jest płatne, a opłata zgodna z cennikiem planu taryfowego, z którego korzysta klient.

Dostęp do serwisu Deezer w Orange, to usługa dzięki, której klienci mają nieograniczony dostęp do muzyki w telefonie, smartfonie, tablecie czy komputerze. Rozwiązanie umożliwia słuchanie muzyki przez internet w dowolnym czasie i miejscu oraz odsłuchiwanie utworów pobranych z serwisu na swoje urządzenia, bez konieczności łączenia się z internetem. Użytkownicy mogą też tworzyć własne biblioteki utworów muzycznych i albumów, dzielić się swoimi muzycznymi upodobaniami ze znajomymi na facebooku. W serwisie dostępnych jest ponad 1. mln licencjonowanych utworów i setki stacji radiowych pogrupowanych w 30 kanałach tematycznych, np. POP, Rock, Dance/Electro i wielu innych. Serwis zapewnia również dostęp do dyskografii, biografii oraz sklepu z gadżetami dla fanów. Z jego usług korzysta ponad 20 milionów użytkowników na całym świecie.

Szczegóły oferty, opis usługi oraz instrukcje i poradniki na temat jej użytkowania znajdują się na stronie www.orange.pl/deezer.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (13)