120‑letni dorobek National Geographic na 160 GB dysku

120-letni dorobek National Geographic na 160 GB dysku
Źródło zdjęć: © nationalgeographic.com

30.12.2009 18:29, aktual.: 30.12.2009 19:29

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W ofercie sklepu internetowego National Geographic pojawiła się nie lada gratka dla kolekcjonerów i nie tylko – dysk twardy o pojemności 160 GB zawierający pełne archiwum magazynu. Zgromadzone materiały...

National Geographic to jedno z najbardziej znanych na świecie czasopism amerykańskich. Oprócz interesujących artykułów z dziedziny geografii, historii czy kultury znajdziemy w nim wysokiej jakości zdjęcia. Miesięcznik wydawany jest w wielu językach i publikowany od 1888 roku. W ofercie sklepu internetowego National Geographic pojawiła się nie lada gratka dla kolekcjonerów i nie tylko – dysk twardy o pojemności 160 GB zawierający pełne archiwum magazynu.

Zgromadzone na dysku materiały w postaci cyfrowej pozwalają zapoznać się z blisko 12. letnim dorobkiem wydawnictwa. Wśród nich znajdują się mapy, odkrycia i zdjęcia w wysokiej rozdzielczości publikowane w latach 1888 - 2008. Całość dostępna jest poprzez łatwy w obsłudze interfejs użytkownika. Dysk mierzy 3" x 5", posiada interfejs USB oraz wydzieloną partycję o pojemności 100 GB – przestrzeń użytkownika. Ciekawostką jest zapowiedź aktualizacji.

Obraz
© The Complete National Geographic on 160-GB Hard Drive (fot. nationalgeographic.com)

Niestety zamówienia na dysk National Geographic realizowane są jedynie na terenie Stanów Zjednoczonych i Kanady. Cena gadżetu wynosi 199,95 dolarów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (22)