10 najlepszych telefonów za mniej niż 100 zł

10 najlepszych telefonów za mniej niż 100 zł26.10.2010 14:29
10 najlepszych telefonów za mniej niż 100 zł
Źródło zdjęć: © Jupiterimages

W dzisiejszych czasach niemal każdy potrzebuje telefonu komórkowego, ale nie każdy potrzebuje smartfona, który posiada multum funkcji, możliwość pobierania aplikacji z internetu, a przede wszystkim kosztuje ponad 1500 zł. Wielu osobom wystarcza prosty telefon, który pozwala dzwonić, wysyłać SMS-y, długo działa na baterii, no i nie trzeba na niego oszczędzać miesiącami

Przyjrzeliśmy się ofertom sklepów internetowych i dzięki porównywarce cen tanio.pl wybraliśmy 1. najlepszych telefonów komórkowych, które kosztują mniej niż 100 zł. Niska cena sprawia przede wszystkim, że te tanie aparaty dostępne są dla studentów, emerytów, czy jako prezent dla dziecka, które dorosło do posiadania własnego telefonu.

288763061115107475
Źródło zdjęć: © (fot. Jupiterimages)

Wszystkie prezentowane w galerii modele zapewniają oczywiście podstawowe funkcjonalności takie jak prowadzenie rozmów, wysyłanie SMS-ów czy książkę telefoniczną ale już nie każdy model umożliwia wysyłanie wiadomości MMS, radio FM, czy funkcję latarki. Różna jest również pojemność książek telefonicznych i liczby zapisywanych w pamięci wiadomości, a parametry te są dość istotne przy wyborze taniego telefonu. Zapraszamy do naszej galerii, gdzie każdy, kto szuka taniego telefonu znajdzie coś dla siebie.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)