10 najciekawszych premier na targach CES

10 najciekawszych premier na targach CES11.01.2010 14:19
10 najciekawszych premier na targach CES
Źródło zdjęć: © IDG.pl

W niedzielę zakończyły się, odbywające się co roku w Las Vegas, targi Consumer Electronics Show, podczas, których prezentowane są nowości technologiczne. Postanowiliśmy wybrać dziesięć najciekawszych prezentacji CES roku 2010 roku.

W niedzielę zakończyły się organizowane co roku w Las Vegas największe na świece targi elektroniki użytkowej "Consumer Electronics Show". Co roku targi CES stają się miejscem, gdzie wszyscy producenci pokazują najnowocześniejsze ze swoich produktów, które później systematycznie pojawiają się w sklepach. Podczas imprezy prezentowane były, jak zwykle, nowe produkty oraz nowości technologiczne. Postanowiliśmy wybrać dziesięć najciekawszych prezentacji CES 2010 roku w postaci galerii.

Poza prezentowaniem nowych modeli znanych linii produktów pojawiły się m.in. takie nowości jak Nexus One - smartfon Google'a, dwuekranowe netbooki od MSI, smartfon z rzutnikiem Pico, a także nagradzane za innowacje nowe cyfrowe aparaty Samsunga (modele ST550. oraz ST5000).

288755507643365523
Źródło zdjęć: © MSI z dwoma ekranami 1. cali (fot. IDG.pl)

Samsung zaprezentował również nowe odtwarzacze coraz powszechniejszego formatu Blu-ray. Nie obeszło się także bez szaleństwa trójwymiaru. Wśród odtwarzaczy Samsunga pojawił się także model, który pozwoli na cieszenie się filmami 3D. Poza tym, firma LG pokazała pierwszy na świecie trójwymiarowy, jednosoczewkowy projektor. Zapraszamy do galerii:

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)