1 listopada: Czy sklepy będą czynne? Sprawdzamy, które z nich będą otwarte

1 listopada: Czy sklepy będą czynne? Sprawdzamy, które z nich będą otwarte

1 listopada: Czy sklepy będą czynne? Sprawdzamy, które z nich będą otwarte
Źródło zdjęć: © East News | Piotr Kamionka/REPORTER
Karolina Modzelewska
31.10.2019 10:47, aktualizacja: 31.10.2019 13:31

W tym roku dzień Wszystkich Świętych obchodzimy w piątek. Czy 1 listopada będzie obowiązywał zakaz handlu? Jakie sklepy będą czynne? Podpowiadamy, gdzie można zrobić zakupy.

1 listopada to dzień ustawowo wolny od pracy. Zamknięte będą wszystkie szkoły i urzędy, ale czy tego dnia uda nam się zrobić zakupy?

1 listopada: Czy sklepy będą czynne?

W piątek 1 listopada wszystkie sklepy będą zamknięte. Nie jest to dobra informacja dla osób, które w dniu wolnym chciały zrobić większe zakupy. Nieczynne będą galerie handlowe, supermarkety oraz punkty usługowo-handlowe.

1 listopada: Gdzie zrobimy zakupy

Jak informuje portal Money.pl możemy się jednak "spodziewać, że część punktów sprzedaży będzie tego dnia otwarta. Chodzi o niektóre sklepy osiedlowe, Żabki, Lewiatany, Globi czy Freshmarkety".

Otwarte będą również stacje benzynowe oraz większość restauracji i kawiarni. Warto wcześniej upewnić się, czy 1 listopada nie zmieniono godzin ich otwarcia.

Podobna sytuacja będzie miała miejsce w niedzielę 3 listopada. Jest to niedziela niehandlowa. W tym dniu również nie zrobimy zakupów w supermarketach i galeriach handlowych.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)