ZyXEL NWA1121-N1 zwiększa zasięg WiFi

ZyXEL NWA1121-N1 zwiększa zasięg WiFi25.05.2012 15:23
ZyXEL NWA1121-N1 zwiększa zasięg WiFi
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

ZyXEL wprowadza na rynek urządzenie NWA1121-N1 – nowy wielofunkcyjny, bezprzewodowy punkt dostępu do sieci WiFi. Jest to rozwiązanie do dużych pomieszczeń wewnętrznych w obiektach takich jak uczelnie, hotele czy biura, w których pracownicy muszą mieć zapewniony stały dostęp do sieci bezprzewodowej.

ZyXEL NWA1121-N1 oferuje wysoką wydajność, dobry zasięg i łatwą instalację. Urządzenie dedykowane jest do publicznych sieci bezprzewodowych.

Stabilna sieć i transmisja danych do 300 Mbps
Punkt dostępu NWA1121-N1 obsługuje technologię bezprzewodową 802.11. i posiada funkcje takie jak: TX Beamforming, LDPC (Low-Density Parity-Check) i MLD (Multicast Listener Discovery), co rozwiązuje problemy stref pozbawionych zasięgu i słabej efektywności sieci WiFi. Urządzenie zapewnia szybką transmisję danych (do 300 Mbps) oraz stabilne działanie sieci WiFi na obszarze o 50% większym, niż oferują standardowe urządzenia.

Urządzenie jest zgodne ze standardem 802.3af PoE (Power of Ethernet), dzięki czemu instalacja jest prostsza, znacznie tańsza i nie wymaga tworzenia osobnego okablowania doprowadzającego zasilanie.

Pełna gotowość na IPv6
Model NWA1121-N1 WLAN umożliwia zaawansowanym użytkownikom bezproblemową adaptacje do nowego, coraz popularniejszego protokołu internetowego IPv6. Zaprojektowany tak, aby obsługiwać oba standardy IPv4 oraz IPv6, access point ZyXELa gwarantuje ciągłą pracę i możliwość płynnego przejścia do najnowszych standardów sieciowych.

ZyXEL NWA1121-N1 obsługuje osiem profili SSID (Service Set Identification), dzięki którym administrator może wygodnie przypisać ruch sieciowy do określonych grup użytkowników w oparciu o poszczególne aplikacje. Aby mieć pewność, że wszystkie usługi działają zgodnie z naszymi oczekiwaniami, efektywne narzędzie dla administratorów oferuje możliwość przypisania do 8 grup SSID z funkcją klasyfikacji użytkowników pod kątem transmisji ruchu różnego rodzaju.

Ekologia
Dbając o ochronę środowiska, ZyXEL wyposażył model NWA1121-N1 w materiały Plenum-rated LOSH (Low-Smoke Zero Halogen). Materiał ten jest uznawany za nietoksyczny i bezpieczny dla środowiska, ponieważ nie emituje niebezpiecznych oparów.

Sugerowana cena brutto dla użytkownika końcowego to 139 euro.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)