ZyXEL NWA1121-N1 zwiększa zasięg WiFi

ZyXEL NWA1121-N1 zwiększa zasięg WiFi

ZyXEL NWA1121-N1 zwiększa zasięg WiFi
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
25.05.2012 15:23, aktualizacja: 25.05.2012 15:48

ZyXEL wprowadza na rynek urządzenie NWA1121-N1 – nowy wielofunkcyjny, bezprzewodowy punkt dostępu do sieci WiFi. Jest to rozwiązanie do dużych pomieszczeń wewnętrznych w obiektach takich jak uczelnie, hotele czy biura, w których pracownicy muszą mieć zapewniony stały dostęp do sieci bezprzewodowej.

ZyXEL NWA1121-N1 oferuje wysoką wydajność, dobry zasięg i łatwą instalację. Urządzenie dedykowane jest do publicznych sieci bezprzewodowych.

Stabilna sieć i transmisja danych do 300 Mbps
Punkt dostępu NWA1121-N1 obsługuje technologię bezprzewodową 802.11. i posiada funkcje takie jak: TX Beamforming, LDPC (Low-Density Parity-Check) i MLD (Multicast Listener Discovery), co rozwiązuje problemy stref pozbawionych zasięgu i słabej efektywności sieci WiFi. Urządzenie zapewnia szybką transmisję danych (do 300 Mbps) oraz stabilne działanie sieci WiFi na obszarze o 50% większym, niż oferują standardowe urządzenia.

Urządzenie jest zgodne ze standardem 802.3af PoE (Power of Ethernet), dzięki czemu instalacja jest prostsza, znacznie tańsza i nie wymaga tworzenia osobnego okablowania doprowadzającego zasilanie.

Pełna gotowość na IPv6
Model NWA1121-N1 WLAN umożliwia zaawansowanym użytkownikom bezproblemową adaptacje do nowego, coraz popularniejszego protokołu internetowego IPv6. Zaprojektowany tak, aby obsługiwać oba standardy IPv4 oraz IPv6, access point ZyXELa gwarantuje ciągłą pracę i możliwość płynnego przejścia do najnowszych standardów sieciowych.

ZyXEL NWA1121-N1 obsługuje osiem profili SSID (Service Set Identification), dzięki którym administrator może wygodnie przypisać ruch sieciowy do określonych grup użytkowników w oparciu o poszczególne aplikacje. Aby mieć pewność, że wszystkie usługi działają zgodnie z naszymi oczekiwaniami, efektywne narzędzie dla administratorów oferuje możliwość przypisania do 8 grup SSID z funkcją klasyfikacji użytkowników pod kątem transmisji ruchu różnego rodzaju.

Ekologia
Dbając o ochronę środowiska, ZyXEL wyposażył model NWA1121-N1 w materiały Plenum-rated LOSH (Low-Smoke Zero Halogen). Materiał ten jest uznawany za nietoksyczny i bezpieczny dla środowiska, ponieważ nie emituje niebezpiecznych oparów.

Sugerowana cena brutto dla użytkownika końcowego to 139 euro.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (31)