Znane i cenione gry przygodowe polskiego studia w końcu na Xbox One

Znane i cenione gry przygodowe polskiego studia w końcu na Xbox One

Znane i cenione gry przygodowe polskiego studia w końcu na Xbox One
Źródło zdjęć: © YouTube / Artifex Mundi
03.07.2015 10:30, aktualizacja: 03.07.2015 11:21

Artifex Mundi to jeden z największych producentów gier przygodowych na świecie. W swoim portfolio katowickie studio ma już ponad 30 tytułów, a lista kompatybilnych platform obejmowała nie tylko komputery PC i Mac, lecz również smartfony i tablety działające pod Androidem, iOS-em i Windows Phonem. Brakowało tylko konsol...

Studio dość długo opierało się portom na konsole. Na szczęście w końcu posiadacze Xbox One będą mogli oddać się przyjemności rozwiązywania zagadek i wyszukiwaniu obiektów na pięknych, ręcznie rysowanych tłach. Tym razem użytkownicy PS4 będą musieli obejść się smakiem.

Na pierwszy ogień idzie Nightmares from the Deep: The Cured Heart, która rozpoczyna piracką sagę o przygodach kustoszki i jej walce z legendarnym Davy Jonesem. Wersja przygotowywana z myślą o konsoli Xbox One przejdzie szereg usprawnień. Najważniejszym z nich jest opracowanie systemu sterowania dedykowanego grze typu point & click, który umożliwia płynną i komfortową rozgrywkę przy pomocy kontrolera –. również w minigrach. Zmianie ulegnie także interfejs, który zostanie zaprojektowany z myślą o dużych ekranach. Dodatkowo, produkcja Artifex Mundi będzie wyświetlana w rozdzielczości 1080p w 60 klatkach na sekundę, a także otrzyma zestaw osiągnięć.

Koszmary z Głębin zadebiutują na Xbox One w trzecim kwartale tego roku.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: Pierwsyz biurowiec y drukarki 3D stanie w Dubaju

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)