Znamy datę premiery Androida 4.4 KitKat

Znamy datę premiery Androida 4.4 KitKat

Znamy datę premiery Androida 4.4 KitKat
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
17.10.2013 10:00, aktualizacja: 17.10.2013 10:18

Po co tak zwyczajnie podać datę premiery swojego najnowszego systemu operacyjnego, skoro można sukcesywnie dawać wszystkim zainteresowanym wskazówki?!

Z takiego założenia wychodzi Google, które na swoim kanale twitterowym zamieściło w dwa kolejne dni dwa zdjęcia, oznaczone tagiem #KitKat. Pierwsze zdjęcie ukazywało androidowe ciasteczko, które podpisano "Everybody dance now". Chociaż wtedy dość niewiele nam to mówiło, to dziś wszystko stało się jasne. Dzisiejszy tweet zawierał bowiem napis "This is it", podpisany słowami: "czasem trzeba trzeba szukać znaków". Po chwili zastanowienia i pogrzebaniu w przeszłości dojść można do jednego wniosku: premiera nowego Androida 4.4 KitKat nastąpi 2. października 2013 roku!

Skąd to wiemy? "Everybody dance now" to singiel amerykańskiej grupy muzycznej C+C Music Factory, która do 198. roku nazywała się... 28th Street Crew. Natomiast "This is it" to oczywiście tytuł filmu dokumentalnego o Michaelu Jacksonie, który swoją premierę miał 28 października 2009 roku.

Okazuje się więc, że wcześniejsze informacje podawane przez CNET nie były wiarygodne. Mamy jednak nadzieję, że wraz z nowym Androidem, zadebiutuje także nowy Nexus 5.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: "Pomysł na tańsze smartfony z Windows Phone"

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)