Zmiany w Allegro dla sprzedających. Dotyczą nie tylko sklepów

Zmiany w Allegro dla sprzedających. Dotyczą nie tylko sklepów

Zmiany w Allegro dla sprzedających. Dotyczą nie tylko sklepów
Źródło zdjęć: © iStock.com
Barnaba Siegel
21.05.2019 17:52, aktualizacja: 23.05.2019 13:17

Gdy nie udało ci się sprzedać przedmiotu w serwisie aukcyjnym Allegro, aukcja automatycznie się odnawiała. A każdy sprzedawca otrzymywał wiadomość o treści "Twoja oferta trwa dalej". Teraz Allergo kończy z nadmiernymi emailami.

Od 4 czerwca Allegro przestanie wysyłać powiadomienia mailowe o treści "Twoja oferta trwa dalej". Określone oferty będą automatycznie przedłużane. Jak będzie można to kontrolować? Oczywiście przez zakładkę "Moje oferty". Tam dowiemy się także, kiedy zostaną pobrane opłaty w ofercie - wystarczy kliknąć w przycisk "Szczegóły".

- Dzięki tej zmianie zmniejszy się liczba powiadomień, które otrzymujesz a informacje o trwających ofertach nie będą rozproszone - dowiadujemy się z oficjalnej informacji od Allegro.

Zmiany w prowizjach Allegro.

1 maja 2019 roku zmianie uległa wysokość prowizji w trzech kategoriach - meble, odzież i akcesoria GSM. "Sprzedaż droższych przedmiotów w tej kategorii stanie się więc bardziej opłacalna, co przyniesie korzyści i klientom i sprzedawcom" - deklarują przedstawiciele Allegro.

Firmy wystawiające się na Allegro osiągają coraz większe obroty, a ostatni rekordzista przekroczył milion złotych w ciągu 19 dni. Damian Zapłata, członek zarządu Allegro, uważa, że współpraca z Allegro daje firmom i sklepom internetowym największe możliwości na zwiększenie obrotów, o czym możecie przeczytać więcej tutaj.

Szczegóły dotyczące nowych prowizji znajdziecie w tym tekście.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (16)