Zewnętrzne dyski WD na walentynki

Zewnętrzne dyski WD na walentynki
Źródło zdjęć: © WD

05.02.2010 12:36, aktual.: 05.02.2010 15:42

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Walentynki tuż tuż - myślałeś już nad prezentem dla Ukochanej osoby? Najcenniejszy jest ten samodzielnie wykonany. Nagraj dobry film, przegraj z CD ulubiona płytę, zgromadź Wasze zdjęcia i wrzuć to wszystko na mały dysk zewnętrzny np. z serii MyPassport od Western Digital

Szczególną uwagę należy zwrócić na te najnowsze: MyPassport Essential oraz MyPassport Elite. Oba zostały wyposażone w oprogramowanie WD SmartWare do ciągłej i automatycznej archiwizacji danych oraz są zabezpieczone szyfrowaniem - nikt, kto nie zna hasła nie dobierze się do waszych zdjęć. „Paszporty”. są zasilane bezpośrednio z portu USB komputera i gotowe do użytku natychmiast po podłączeniu do komputerów z systemem Windows (bo dla miłośników Apple’a Western Digital przygotował My Passport for Mac w dwóch pojemnościach: 320 GB i 500 GB).

Obraz
© (fot. WD)

[

]( http://tanio.pl/Western-Digital-My-Passport-Elite-320GB--1-2455-12169270.html )

My Passport Elite ma bardzo wygodne połączenie z komputerem przy użyciu stacji dokującej USB. To rozwiązanie jest idealne dla użytkowników, którzy często przenoszą swoje pliki: po pierwsze oszczędza miejsce na biurku, po drugie - nie ma potrzeby poszukiwania kabla USB. Ma podświetlany wskaźnik zapełnienia oraz blokady dysku. Jest dostępny w 3 kolorach: czerwieni, niebieskim oraz metalicznym czarnym i pojemnościach od 32. GB do 640 GB. Cena uzależniona od wielkości, zaczyna się już od 300 PLN.

MyPassport Essential spotkać można w dwóch wersjach: podstawowej oraz rozszerzonej oznaczonej SE. Wersja podstawowa dostępna jest w 5 kolorach: białym, czarny, srebrnym, niebieskim i czerwonym w pojemnościach od 320 GB do 640 GB w cenie od 250 PLN. Wersja rozszerzona, czyli MyPassport Essential SE występuje tylko w kolorze czarnym ale za to w dużo większych pojemnościach: 750 GB oraz 1 TB. Można go nabyć od kwoty 500 PLN.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)