"Zero Groszy po Trzeciej" w TakTaku

"Zero Groszy po Trzeciej" w TakTaku

"Zero Groszy po Trzeciej" w TakTaku
Źródło zdjęć: © Era
29.11.2007 15:58

Od 29. listopada użytkownicy TakTaka oraz abonenci TakTak Fon mogą prowadzić długie rozmowy płacąc tylko za pierwsze trzy minuty połączenia. W ramach nowej oferty rozmowy od 4. do 30. minuty z numerami komórkowymi i stacjonarnymi sieci Era są bezpłatne.

Aby skorzystać z usługi _ Zero Groszy po Trzeciej _ i rozmawiać przez 27 minut za darmo podczas każdej rozmowy do sieci Era wystarczy jednorazowe doładowanie konta odpowiednią kwotą w okresie trwania oferty. Z oferty mogą skorzystać osoby, które kupią starter i doładują konto kwotą 25 zł (pierwsze połączenie wykonają w czasie trwania oferty, a doładowanie nastąpi w ciągu 5 dni od aktywacji karty) oraz użytkownicy TakTaka po doładowaniu konta kwotą 50 zł.

Po doładowaniu konta określoną kwotą usługa zostanie włączona automatycznie, a aktywacja będzie potwierdzona SMS-em. Po włączeniu usługi klient będzie korzystał z promocyjnych połączeń przez kolejne 30 dni. Z oferty można skorzystać dowolną ilość razy w okresie jej obowiązywania, tj. od 29. listopada do 31. stycznia 2008 roku. Po każdym doładowaniu konta za minimum 50 zł usługa zostanie automatycznie przedłużona o kolejne 30 dni. Informacje o aktualnym stanie usługi oraz terminie ważności można uzyskać w iTakTak i pod bezpłatnym nr 9797.

Równocześnie wszyscy użytkownicy TakTaka oraz abonenci TakTak Fon do końca października 2008 roku mogą otrzymywać premię Ekstra Minuty na rozmowy przy regularnym doładowaniu konta, mogą korzystać z oferty Bonus, Numerków za Grosze, pakietów minut i SMS-ów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)