Żappka: zbierasz punkty w sklepach Żabka? Część z nich musisz wydać do końca 2019 roku

Żappka: zbierasz punkty w sklepach Żabka? Część z nich musisz wydać do końca 2019 roku
Źródło zdjęć: © WP.PL
Adam Bednarek

30.12.2019 20:54, aktual.: 30.12.2019 21:17

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dla wielu 31 stycznia będzie ostatnim dniem, w którym mogą wydać niektóre punkty zebrane w aplikacji Żappka. Tak zwane żappsy mają swój termin ważności - dla wielu kończy się wraz z 2019 rokiem.

Aplikacja Żappka to bez wątpienia jeden z hitów 2019 roku. Nieczęsto zdarza się, by jakaś aplikacja skierowana wyłącznie do Polaków zanotowała ponad milion pobrań, a to udało się programowi Żabki już latem.

Najważniejszą cechą aplikacji jest to, że pozwala zbierać punkty w ramach programu lojalnościowego, które później da się wymieniać na wybrane towary z listy. Warto pamiętać, że część z zebranych punktów może przepaść, jeśli nie wykorzystamy ich do końca 2019 roku. W regulaminie Żappki czytamy:

Uczestnik powinien wykorzystać Żappsy naliczone do końca października danego roku kalendarzowego na Koncie Uczestnika, nie później niż do zakończenia tego roku kalendarzowego. Wszelkie niewykorzystane Żappsy naliczone we wskazanym wyżej okresie tracą ważność (przepadają) wraz z zakończeniem tego roku kalendarzowego.
Żabka

Co ważne, mowa tutaj jedynie o niewykorzystanych żappsach przyznanych do 31.10 - to właśnie one stracą ważność z końcem roku. Punkty zebrane w listopadzie czy grudniu, jeśli nie zostaną wykorzystane, dalej będą na naszym koncie.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (30)