Zanim otworzysz drzwi, zobacz kto puka - cyfrowy judasz

Zanim otworzysz drzwi, zobacz kto puka - cyfrowy judasz
Źródło zdjęć: © brinno.com

10.10.2009 14:05, aktual.: 12.10.2009 10:28

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Żyjemy w dość niebezpiecznych czasach. Stąd czymś niepotrzebnym może wydawać się przekonywanie kogokolwiek do konieczności instalowania różnego rodzaju systemów alarmowych i monitorujących...

Żyjemy w dość niebezpiecznych czasach. Stąd czymś niepotrzebnym może wydawać się przekonywanie kogokolwiek do konieczności instalowania różnego rodzaju systemów alarmowych i monitorujących. Powinniśmy pamiętać, żeby nie wpuszczać do domu nieznajomych. Jak upewnić się kto puka do naszych drzwi? Być może dobrym rozwiązaniem będzie montaż cyfrowego wizjera.

Historia optycznych wizjerów sięga już ponad czterdzieści lat. Firma Brinna wprowadziła do swojej oferty nowość –. cyfrowy wizjer PeepHole Viewer. Urządzenie posiada 1,3-megapikselowy sensor CMOS oraz jasny wyświetlacz TFT LCD o przekątnej 2,5 cala, który pokaże, kto puka do naszych drzwi. Dzięki niemu będziemy w stanie uniknąć spotkania z nachodzącymi nas sąsiadami czy naprzykrzającymi się akwizytorami.

W odróżnieniu od popularnych wizjerów optycznych Brinna PeepHole Viewer posiada funkcję zoom i pozwala na uzyskanie wyraźnego obrazu nawet przy słabym świetle. Urządzenie jest dobrym rozwiązaniem dla dzieci, które są za małe aby dosięgnąć do tradycyjnego wizjera –. wystarczy nacisnąć przycisk, aby na ekranie pojawiło się zdjęcie osoby stojącej po drugiej stronie drzwi.

Gadżet mierzy 146 x 90 x 30 mm i zasilany jest dwoma bateriami typu AA. Jego cena to niespełna 160 dolarów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)