Z aparatu bezpośrednio na YouTube

Z aparatu bezpośrednio na YouTube

Z aparatu bezpośrednio na YouTube
Źródło zdjęć: © CASIO
20.07.2007 10:20, aktualizacja: 20.07.2007 11:53

Firma Casio wykorzystując popularność YouTube,
dołączyła do swoich najnowszych aparatów cyfrowych z serii EXILIM
oprogramowanie do nagrywania, przechowywania i wysyłania wideo

*Firma Casio wykorzystując popularność YouTube, dołączyła do swoich najnowszych aparatów cyfrowych z serii EXILIM oprogramowanie do nagrywania, przechowywania i wysyłania wideo. *

Podążając za trendem obecnym w produktach takich firm, jak Apple czy LG, modele EX-S880 i EX-Z77 pozwalają na jednoczesne przesyłanie kilku plików wideo do YouTube i innych serwisów tego typu.

Do tej pory wysyłanie filmów było czynnością raczej czasochłonną. W przypadku aparatów Casio proces ten ogranicza się do dwóch kroków. Cyfrówki potrafią nagrywać filmy w formacie MPEG-4 H.264, co zapewnia idealny poziom kompresji, który umożliwia użytkownikom dłuższe nagrywanie bez poświęceń na rzecz jakości. Urządzenia rejestrują film w rozdzielczości 640x480, przy 30 klatkach na sekundę. 7,2-megapikselowy EX-Z77 oraz 8,1-megapikselowy EX-S800 korzystają z modułu obróbki obrazu EXILIM Engine 2.0. Dodatkowo posiadają funkcję redukcji rozmycia, która wykorzystuje technologię analizy ruchu oraz system autofocus z automatycznym śledzeniem.

Aparaty EXILIM posiadają również funkcję rozpoznawania twarzy, która automatycznie ustawia tryb zdjęć na portretowy.

EX-S880 będzie można kupić w czarnej lub czerwonej obudowie za $300. Za model EX-Z77 dostępny w kolorach: czarnym, niebieskim, różowym i srebrnym trzeba będzie zapłacić $230. Aparaty pojawią się w sklepach w sierpniu.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)