YouTube testuje nową funkcję. Najpierw trafi do użytkowników iPhone’ów

YouTube testuje nową funkcję. Najpierw trafi do użytkowników iPhone’ów

YouTube testuje nową funkcję. Najpierw trafi do użytkowników iPhone’ów
Źródło zdjęć: © Branch Blog
25.07.2018 15:08, aktualizacja: 26.07.2018 07:50

Już wkrótce YouTube w wersji mobilnej będzie mógł się pochwalić nową funkcją - "Odkrywaj". Ma ona pokazywać nowe i ciekawe kanały oraz ich treści. YouTube uważa, że to pomoże użytkownikom poznać materiały, których nigdy by nie zobaczyli.

Zespół technologiczny YouTube’a na swoim kanale poinformował, że obecnie testuje nową funkcję – "Odkrywaj". Jej działanie polega na wyświetlaniu potencjalnie ciekawych dla użytkownika kanałów oraz materiałów. Z nowej opcji jednak na razie skorzystają tylko klienci Apple.

Dyrektor do spraw produktów YouTube Tom Leung powiedział, że pomysł jest skierowany do widzów, którzy lubią opcję poleceń wyświetlanych tuż obok oglądanego filmiku, ale chcą nieco poszerzyć swoje horyzonty. "Odkrywaj" ma na celu pomóc użytkownikom zapoznać się z różnymi tematami, filmami lub kanałami, których w inny sposób by nie poznali.

Jednak na razie nowa funkcja dostępna jest dla bardzo ograniczonej liczby użytkowników. Tylko 1% właścicieli iPhone’ów, którzy posiadają aplikację, testują "Odkrywaj" w czasie rzeczywistym. Jeśli tym użytkownikom spodoba się funkcja, deweloperzy wprowadzą ją na wszystkie urządzenia.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)