Xbox Series X. Są problemy z dostępnością w dniu permiery

Xbox Series X. Są problemy z dostępnością w dniu permiery10.11.2020 14:44
Xbox Series S (z lewej) i Series X ( z prawej)
Xbox Series S (z lewej) i Series X ( z prawej)
Źródło zdjęć: © Xbox

Konsola Xbox Series X i S miał polską premierę 10 listopada 2020. W sklepach powinien być dostępny od rana, są jednak z tym problemy.

Xbox Series X oraz Xbox Series S zgodnie z zapowiedziami trafił do sklepów 10 listopada rano. Jednak zakup nowej konsoli wcale nie jest taki łatwy, urządzeń jest mało, a w niektórych sklepach nie ma ich w ogóle.

W sklepach sieci Euro RTV AGD w Warszawie dostępne są tylko pojedyncze sztuki - dowiedział się portal Polygamia.

Łatwo nie mają także osoby, które kupiły konsolę wcześniej. W związku z sytuacją pandemiczną odbiór osobisty urządzeń w sklepach w galeriach handlowych okazał się niemożliwy. Wielu klientów zdecydowało się na dostawę konsol do domu, jednak fala zamówień sprawiła, że nie do wszystkich kurierzy dojadą we wtorek. Środa jest z kolei dniem wolnym od pracy (Święto Niepodległości) i niektórzy gracze mogą dostać swojego nowego Xboxa dopiero w czwartek.

Zobacz: Xbox Series X - wrażenia. Otwieramy pudełko z konsolą [wideo]

Sytuacja z Xboxem nie wróży dobrze premierze PlayStation 5, która zaplanowana jest na 19 listopada. Od początku było jasne, że egzemplarzy Xboxów będzie więcej niż PlaySation 5. Z konsolą Sony pojawiły się dodatkowe problemy związane z wadą fabryczną części urządzeń.

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Komentarze (0)