Wystarczy 1 zł, żeby skorzystać z popularnej usługi. Jest jeden haczyk

Wystarczy 1 zł, żeby skorzystać z popularnej usługi. Jest jeden haczyk

Wystarczy 1 zł, żeby skorzystać z popularnej usługi. Jest jeden haczyk
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
Adam Bednarek
21.11.2017 12:33, aktualizacja: 21.11.2017 12:53

Spotify chce przyciągnąć do wersji premium nowych użytkowników. Stąd promocja, która jednak nie ucieszy aktualnych słuchaczy.

Korzystanie ze Spotify Premium przez trzy miesiące kosztuje teraz tylko 0,99 zł. Po tym czasie cena wraca do standardowej - czyli 19,99 zł miesięcznie.

Przypomnijmy, że konto premium na Spotify eliminuje reklamy pomiędzy utworami. Poza tym korzystając z aplikacji mobilnej możemy pobierać albumy, by słuchać ich w trybie offline. W ten sposób nie zużywa się pakietu, a ma się ulubione piosenki pod ręką.

Haczyk? Nowa promocyjna oferta przygotowana jest z myślą o tych, którzy wcześniej z płatnego konta nie korzystali. Spotify chce więc przyciągnąć tych, którzy słuchali wyłącznie na bezpłatnej wersji aplikacji.

W czerwcu b.r. Spotify poinformowało, że ma już 140 milionów aktywnych użytkowników, a według sierpniowych danych 60 milionów to użytkownicy płatnej wersji. Jak łatwo policzyć, większość jednak abonamentu nie opłaca. Promocja ma więc przyciągnąć do konta premium i pokazać, dlaczego warto wydawać co miesiąc pieniądze. Czy się uda? Zobaczymy.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)