Wyślij znajomym życzenia, jakich jeszcze nie widzieli

Wyślij znajomym życzenia, jakich jeszcze nie widzieli

22.12.2009 10:10, aktual.: 22.12.2009 10:45

Święta to okres rodzinnych spotkań w przemiłej atmosferze, wręczania sobie prezentów i składania życzeń wszystkim, których kochamy i lubimy. Właśnie - czy kupiliście już prezenty? Rozesłaliście kartki z życzeniami do rodziny i znajomych? Nie? W takim razie Internet ma dla was rozwiązanie. W przedświątecznym okresie, w sieci aż roi się od serwisów oferujących wirtualne pocztówki. My bliżej przyjrzeliśmy się jednemu z nich

Dzięki stronie www.speakingsanta.com możecie przekazać swoim znajomym i rodzinie wirtualne życzenia. Nie będą to jednak zwyczajne internetowe kartki świąteczne, jakich pełno jest w sieci. Serwis wykorzystuje popularny, polski syntezator mowy IVONA, dzięki czemu Twoje życzenia zostaną odczytane przez wirtualnych bohaterów. Wystarczy, że wpiszesz tekst i wybierzesz jedną z czterech postaci, która ma go odczytać. Do wyboru są mikołaj powaga, miś maruda, renifer jąkała lub pani zając sepleniak.

Obraz

Żyjemy w dobie Internetu 2.0 i wysypu serwisów społecznościowych, tak więc po stworzeniu życzeń i wybraniu postaci, która je odczyta możecie wybrać sposób ich przekazania do znajomych. Poza prostym linkiem, który można wkleić np.: w komunikatorze Gad-Gadu, mamy możliwość wysłania życzeń mailem, lub opublikowania ich w serwisach: facebook, twitter, myspace, delicious, reddit, digg, blip lub nasza-klasa.

Śmieszne życzenia to jednak nie wszystko, co przygotowali dla nas autorzy serwisu. Na stronie znajdziemy również odnośniki do internetowych serwisów, które podpowiadają jaki prezent wybrać, gdzie go kupić albo wręcz czego nie kupować, żeby nie zaliczyć świątecznej wpadki. Możemy również przeczytać świąteczny poradnik, poznać odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące świąt lub poznać chiński horoskop kariery na 201. rok. Dla tych, którzy stwierdzą, że proponowane przez serwis kartki to za mało, autorzy podają odnośnik do strony, na której możemy przebierać w różnorodnych wirtualnych pocztówkach.

Jeśli jeszcze nie złożyliście życzeń lub nie kupiliście prezentu, zdecydowanie polecamy zajrzeć na www.speakingsanta.com.

A przy okazji, kliknij tutaj i posłuchaj naszych życzeń dla Was.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (17)